Tolga Burkay

• Konuyu açan tamerwink
  • Başlangıç tarihi
tanıma ve alkol ortamında muhabbet etme sansı bulan sanslı bi insanım konserinde izlenimim , samimi müzik yapan ender insanlardan saygıyı tamamen hakeden insan. iyik i varsın dostum
ÖZTÜRK
YAW BURDA ALKIŞ SMİLEY I YOK :(

greenself demiş ki:
tanıma ve alkol ortamında muhabbet etme sansı bulan sanslı bi insanım konserinde izlenimim , samimi müzik yapan ender insanlardan saygıyı tamamen hakeden insan. iyik i varsın dostum
ÖZTÜRK
YAW BURDA ALKIŞ SMİLEY I YOK :(

eh, Öztürk'ten bu lafları duyunca bana da şımarmak düşer

ee? şımarma Smiley'i de yok burda 8)

_sickbox_ demiş ki:
Albümü geç de olsa dinledim ve sadece şunu söyleyebilirim ki mükemmel! özellikle "ölüm sana bana" kafayı yiyene kadar dinlediğim bir şarkı.

Tolga abi, bir de şikayetim var seni ne zaman canlı canlı seyredeceğiz? hiç konser haberine rastlamıyorum :cry:

Valla bravo tolga abi! biz yırtınalım konser yok mu diye, sen konseri yap bitir ondan sonra haberimiz olsun :roll:

Mamak Türküsü'nü yazan Kemal Burkay ile bir yakınlığının olup, olmadığını cidden merak ediyorum! :? Var mı bilgisi olan?

Saygılar,
U.

Ben albumünü ne netten indirebildiiimm nede satin alabildim :(

penceremde deniz var sarkisini tek geciyorum gerci digerlerini zaten dinliyemedim ama olsun :(

tolga burkay Süper is cikarmis ;)

koyukahve, soL'daki röportajın tam metni therockbank.net adresinde yer alıyor, bunu da eklemek istedim. Röportaj biraz uzun olduğundan -9 sayfa- özetlenerek yayınlandı soL'da.

2006 Sonu bitti Tolga Abi hadi sessiz tepkimizin sesi olmaya devam et...

Çöktü üstüme ağırlığı;yaşadığımız şu hafifliğin...

sitesinde stüdyoda olduğu, film müziği ve albüm hazırladığı yazıyo, geçenlerde itü sözlük partisinde çıkmış yeni şarkılardan çalmış, buralarda gözükmüyo ama faliyetler de devam ediyo en azından.onu bilmek de insanı mutlu ediyo az çok :) çünkü türk müzik piyasası na hiç belli olmuyo, hesap numaralrına para yatmayınca hiç bakmıyolar iyi müzisyen falan. o yüzden okuyosan bi ses ver tolga abi, selam ver geçerken yeter :D yeni albüm için sabırsızlanıyoruz en fecisinden. ;)

Geri