50 First Dates(50 İlk Öpücük)

'Forum Meydanı' forumunda s_hifty tarafından 5 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. genelde romantik komedileri pek sevmesemde gerek en sevdiğim komedyenlerden adam sandler olsun gerek en beğendim hatunlardan drew barrymore olsun çok güel bir film ve konusu gerçekten çok güzel bazılarına önerdiğimde bu tür filmleri zaman kaybı olarak değerlendirselerde bu filmi ayırmalılar bence ve boş bir zamanlarında sevdikleri insanlarla mutlaka izlemeliler

2. harika film... türünün en iyilerinden.
    hele ki sonu... daha iyi olamazdı :!:

3. Benim de beyendiğim bir film.Romantik komediler başlığında bahsetmiştim zaten.Çok keyifli bir filmdi.Bütün karakterler çok sempatiktiler.

4. erkek arkadaşımın yoğun ısrarları üzerine izlemiştik bu filmi...romantik sevimli bi filmdi..sonu gerçekten çook güzeldi..özledim:(

5. güzel bir film zaman ayırmaya değer....
    :ask kız ayrı bir güzel nedenir ki başka :D

6. Bence klasik, başrolünde Adam Sandler'in olduğu tipik filmlerden.

7. oha hiç alakası yok yani adam sandler ın mizah ı belli oluyo ama konu falan çok özgün yani çok güzeldi ya eminim hepiniz beach boys-would it be nice ın hastası olmuşsunuzdur

8. Harika bulmadım ama idare eder.Canın patlamış mısır istediğinde gidilebilecek bir film..

9. Bence sıradan bir film değil.Güzeldi..

10. çok özel yeri var bu filmin bende yaa...bak yine hatırladım.....

11. bu tür filmlerii sevmesemdee gece yarısı uykum kaçtığı için izlediim.bence çok şirin bi filmdii.sıradan değildii izlenmeye değer

12. bencede güzel bir filmdi, konusu gercekten ilginc ve ayni zamanda komik, bence crescent83 arkadasimiza katiliyorum, izlenmeye deger....

13. Salak bir Romantik komedi beklerken, çok hoş bir yaz filmi olarak çıktı karşıma. İzlediğim mekanda güzeldi gerçi :)
    Hoş bir film, French Kiss, İm Juli ve bu filmi ü. gün peşpeşe izlerseniz sevgi kelebeği olup çıkarsınız aman dikkat :D

14. Filmi alırken öylesine almıştım ama izlerken çok keyif aldım. özellikle sevgilinizle izlemenizi tavsiye ederim.

15. ortalama romantik-komedi filmlerinden biri işte...ama diğerlerine nazaran izlendiğinde sıkmayan bi film...öle yani...

16. başrol sarışın olunca iş değişiyo tabi...

17. süper diyemem ama dalında iyi..

18. filmi izlemedim ama güzel bir soundtrack i var...
    özellikle every breath you take çok güzel olmuş...

19. Etkilendiğim ve herkese tavsiye ettiğim romantik-komedi tarzında çok iyi bir film diyebilirim.

20. Romantik komedileri pek sevmem ama bu filme bayıldım.Çok güzeldi.Kızın hastalığı yüzünden ertesi gün uyanıp kimseyi tanımaması, sonra o adamın kızı hergun kendine aşık etmesi.Düsüşünün bir evlenmişsiniz aradan 10 yıl geçmiş,2 çocuğunuz ve bir eşiniz var.Sabah bir uyanıyorsunuz bunlar kim ya benim burda ne işim var diye kendinize soruyorsunuz

Bu Sayfayı Paylaş