50 First Dates(50 İlk Öpücük)

Aynen romantik komediden nefret ederim ama bu filmi sevmiştim..Ya kadın için çok güzel bişey olsa gerek hergün tekrar aşık olmak hernekadar o bunu hatırlamıyor olsada, ama adamın işi ne zordu ya öyle..Lafın kısası çok şirin bir filmdi bence....

Aşk filmlerinden nefret eden biri olarak bu filmi izlediğimde tüm fikrim değişmişti.O nasıl bir hayattır öyle ya ben adamdan çok kızın babası ve abisine üzülmüştüm.Hergün aynı olayları kıza hiç belli etmeden tekrar yaşamak bayaa bir sabır işi yani...Şahsen ben hergün doğum günü pastası kesip 6.His'si seyrettiğimi düşünemiyorum :D

filmi izlediğim arkadaş şimdi napıyo acaba.neyse güzel klişe olmayan komedi dram.filmi izledikten sonra sarışın gibi hafıza kaybı numarası yapsam böyle bi erkek bulabilirmiyim acaba dediğim bi film

filmdeki minik yaratık adını hatırlamıyorum şimdi çok acayip tatlıydı :) aynı zamanda balinaydı galiba öyle yüzen büyük şeylerdende vardı onlarda çok tatlıydı :p yaa baya oldu filmi izleyeli geneli hatırlıyorumda ayrıntılarda takılıyorum..oldukça güzeldi ama bence..özellikle kadın oyuncu (adı neydi :)) acayip tatlıydı...
güzelde bi konusu vardı..ee daha ne olsun..:)

silmarillion demiş ki:
filmdeki minik yaratık adını hatırlamıyorum şimdi çok acayip tatlıydı :) aynı zamanda balinaydı galiba öyle yüzen büyük şeylerdende vardı onlarda çok tatlıydı :p yaa baya oldu filmi izleyeli geneli hatırlıyorumda ayrıntılarda takılıyorum..oldukça güzeldi ama bence..özellikle kadın oyuncu (adı neydi :)) acayip tatlıydı...
güzelde bi konusu vardı..ee daha ne olsun..:)
:arrow: o kucuk yaratık dedigin penguen
:arrow: buyuk yuzen lerde balina diil su aslanı oluyolar
:arrow: kadın oyuncunun adıda drew barrymore'du ;)

Hayatımda izledigim enguzel romantik-komedi tarzında filmlerden bitanesiydi ve filmi izledikten sonra demisimdir benide böle hergun kendisine asık etcek biri olsa hayatımda diye... :roll: ama sonra olmadıgını anlamıs ve gidip filmin Dvd'sini almıstım ve birkez daha izlemistim ;)

pasakli_kedi demiş ki:
Hayatımda izledigim enguzel romantik-komedi tarzında filmlerden bitanesiydi ve filmi izledikten sonra demisimdir benide böle hergun kendisine asık etcek biri olsa hayatımda diye...

eheheh aynısını bende düşünmüştüm valla herhalde çoğu kız düşünmüştür :D

Bende filmi izledikten sonra keşke bu kadar uğraşmaya deyicek bi kız çıksa karşıma demiştim :D

Neyse film gerçekten çok güzel bir film.. Arada hala oturur izlerim... içim bi tuhaf olur böle :D

güzel bi film,bir sürü komik tip var,rob schneider,sean astin,10 sn tom filan, özellikle rob schneider adam sandler'i şakadan hırpalarken drew'in rob'u beyzbol sopasıyla benzettiği sahnede çok güldüm, bunun ötesinde çok da duygusal bi film,sonu çok hoşuma gitti, drew'in film boyunca kasetleri izlediğinde yüzünün aldığı ifade de çok tatlıydı
not:drew barrymore'u hep farklı bulmuşumdur,güzelliğinden öte tarzına bayılırım

Daha önce arkadaşlardan çok fazla methini duymuştum filmin tam bizim üniversitenin salonunda gösterilecekti ben sevinirken oo filmi izlicem hemde beleşe gelecek ohh ohh derken Diyarbakır olayları patlak verdi öğrenciler zorla sınıflardan çıkarıldı film gösterimi iptal edildi falan filan ne sinir olmuştum yaw bak şimdi hatırladım yine sinirlendim :x

Harika bi komediydi. Özellikle filmdeki çekik gözlü sıska adam krize soktu beni :D:D:D

zaten adam sandlerın bütün filmlerinde karın kası yapıyorum. bu filmdede baya bi geliştirdim :D hemen hemen bütün adam sandler filmlerinde rob schneider(acemi jigolo, ateşli piliç)ın olması rob un filmlerindede adamın olmasıda ayrı bi komedi. süperler ikiside :D

Romantik-komedilere karşı beslediğim antipatiyi yerlebir eden filmdir bu,ayrıca filmin sonunda da bele bi damla yaş gözümden gelir gibi oldu,sevgi pıtırcığı felan oldum :p

bu nasıl filmdir ya rabbi !

Adam Sandler sempatizanı olarak nasıl bunca zamandır izlememeşim nasıl bu filmden mahrum kalmışım anlamadım kısaca tek kelimeyle "irresistible"

Geri