Revolver / Guy Ritchie

'Forum Meydanı' forumunda oktaypocan tarafından 6 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. "Snatch", "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" ve "The Hard Case" filmlerinin yönetmeni Guy Ritchie'nin yeni filmi Revolver post-prodüksiyon aşamasında... 2005 yılını ilk çeyreğinde gösterime girmesi beklenen film Sony yetkililerinin filmdeki Kabbala referanslarından rahatsız olmaları ve çıkartılmalarını istemeleri sonucu gösterimi biraz gecikti.

Filmde rol alan oyuncular: Jason Statham, Mem Ferda, Togo Igawa, Ray Liotta, Derek Mak,Vincent Pastore, Vincent Riotta, Mark Strong, Sacha Bennett, Peter Rnic

2. hiç bir film i beklediğim gibi beklemiyorum bu film i artık yemekten tırnaak kalmadı guy ritche eskisine dönerse ne mutlu bana izlemek istiyorum en kısa zamanda...

3. jason statham oynuyorsa ben izlerim admın bulduğum her filmini izliyorum bir de filmin yönetmeni guy ritchie ise kaçırmadan izlerim

4. kardeşim bu film e beraber gideriz gibi bir his var içimde ama ha ne dersin :wink:

5. sen yeri ve zamanı söyle işten izin alırsam ki her zaman almışımdır tabiki gideriz :D :D

6. Hele bir gelsin gideriz ama bana bi kere izlemek yetmicek buna eminim Gollum kombine bilet alalım :wink:

7. alırız be abi guy ricthie in diğer filmleri gibi ise hemen arşivimdeki yerini alır zaten o konuda hiç şüphen olmasın yani genjuro

8. daha bekleticek ama trailer falan göremedim şöle yaza doğru gelsin bi Star Wars III bi Revolver :lol:

bu arada ismi işhallah Magnum Revolver den geliyodur...

9. stars wars III mayısta vizyona girmiyomuydu

10. işte onla bir girsin Mayıs yaz değilmi len :D chat gibi yaptık topiği Luc Besson da var nasıl beklicem ben yaw...

11. genjuro hele bir vizyına gir sin de (tabii ki en yakın zamanda ) gidip izleriz yani

12. :elsallaa kolalar benden patlakmısırlar senden... :elsalla

13. aliriz be genjuro istedigin m1s1r olsun hemde büyüklerinden aliriz nede olsa guy ricthie filmi bu hatta ardada bir posta aliriz tam olur doya doya yeriz dimi

14. izlemiş bulunmaktayı belkkide izlediğim en kötü ritchie filmi ama gende guy ritchie filmi izlettiriyor kendini.

15. o diğil de sıneç ne harika bi filmdi ya

16. Jason Statham mi oynuyomuş iyi iyi.. :lol:

17. bende en yakın zamanda sinemada veya download yapıp izleyecem film meydanda biz hala izleyemdik ha olmadı genjuro o kadar da plan yapmışız ha

18. dört hatta sekiz gözle bekliyoruz bakalım jason varsa ben de varım...

19. 2 hafta önce geldi benim dvd ci arkadaşa görüntü çamur gibi sinemadan başka yerde izlenmez...

izleyenler söylüyo gene kendi üslübünca olayları karıştırıyomuş izleyen arkadaşlar santranç sahnesinde takılıp kalmışlar kimle santranç oynuyo bu adam diye guy ricthe olsun çamurdan olsun

20. bende dvdrip divx ten izledim görüntü bildiğimiaz dvd neyse karıştırma olayına gelince bu sefer sanki biraz abartmış yani boş yere sarmalamış gibi geldi bana hani bazen kasıntı filmler olur ya filmi yönetmen sanki izleyici anlamasın diye yapmış gibi buda çyle bir izlenim bıraktıbende gerçi karışık bir filmde değil ama.