Revolver / Guy Ritchie

"Snatch", "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" ve "The Hard Case" filmlerinin yönetmeni Guy Ritchie'nin yeni filmi Revolver post-prodüksiyon aşamasında... 2005 yılını ilk çeyreğinde gösterime girmesi beklenen film Sony yetkililerinin filmdeki Kabbala referanslarından rahatsız olmaları ve çıkartılmalarını istemeleri sonucu gösterimi biraz gecikti.

Filmde rol alan oyuncular: Jason Statham, Mem Ferda, Togo Igawa, Ray Liotta, Derek Mak,Vincent Pastore, Vincent Riotta, Mark Strong, Sacha Bennett, Peter Rnic

hiç bir film i beklediğim gibi beklemiyorum bu film i artık yemekten tırnaak kalmadı guy ritche eskisine dönerse ne mutlu bana izlemek istiyorum en kısa zamanda...

daha bekleticek ama trailer falan göremedim şöle yaza doğru gelsin bi Star Wars III bi Revolver :LOL:

bu arada ismi işhallah Magnum Revolver den geliyodur...

izlemiş bulunmaktayı belkkide izlediğim en kötü ritchie filmi ama gende guy ritchie filmi izlettiriyor kendini.

2 hafta önce geldi benim dvd ci arkadaşa görüntü çamur gibi sinemadan başka yerde izlenmez...

izleyenler söylüyo gene kendi üslübünca olayları karıştırıyomuş izleyen arkadaşlar santranç sahnesinde takılıp kalmışlar kimle santranç oynuyo bu adam diye guy ricthe olsun çamurdan olsun

Genjuro demiş ki:
2 hafta önce geldi benim dvd ci arkadaşa görüntü çamur gibi sinemadan başka yerde izlenmez...

izleyenler söylüyo gene kendi üslübünca olayları karıştırıyomuş izleyen arkadaşlar santranç sahnesinde takılıp kalmışlar kimle santranç oynuyo bu adam diye guy ricthe olsun çamurdan olsun

bende dvdrip divx ten izledim görüntü bildiğimiaz dvd neyse karıştırma olayına gelince bu sefer sanki biraz abartmış yani boş yere sarmalamış gibi geldi bana hani bazen kasıntı filmler olur ya filmi yönetmen sanki izleyici anlamasın diye yapmış gibi buda çyle bir izlenim bıraktıbende gerçi karışık bir filmde değil ama.