Seyduna (Alternatif) - Ankara

ali-g demiş ki:
:arrow: arkadaşlar bi türlü çalışmalara adamakıllı başlayamadık ama nisan sonuna bu grup bişileri yerine oturtacak..destekleriniz için teşekkürler...
ya ama anca nisan sonunda bi grup bişeyler yerine oturcaksa konser kim bilir ne zaman olur?!?! daha çok çalışın yaff!! ciddiyet biraz!! =)))

shibby demiş ki:
ali-g demiş ki:
:arrow: arkadaşlar bi türlü çalışmalara adamakıllı başlayamadık ama nisan sonuna bu grup bişileri yerine oturtacak..destekleriniz için teşekkürler...
ya ama anca nisan sonunda bi grup bişeyler yerine oturcaksa konser kim bilir ne zaman olur?!?! daha çok çalışın yaff!! ciddiyet biraz!! =)))
bizden kaynaklanan bir sorun olsa ciddiyet gerekirdi ama yeterince bu grup için çalışıyoruz bazı etkenler engelliyor ama stüdyoları çoğaltıcaz konser büyük ihtimalle nisan ortasında olacaktır merak etmeyin..

cancım şaka yaptım zaten biliyorum ciddi olduğunuzu, çalıştığınızı falan =)) bu arada isim işi kesin mi? yoksa hala bir düşünce mi? =))

:evil: arkadaşlar ewet bu sefer çok iddalı konuşcam..bir aya çok çok sağlam bi kadroyla geliorz..bugün herşey tam olarak belli oldu ve beyeneceğinize eminim.bu arada grubun ismi seyduna olarak kalcak..çünkü 1-A isminde çok grup varmış...herkese ilgilendikleri için teşekkürler..

hadi ya!! iyi tamam olsun seyduna da çok güzel, ne de olsa alıştık artık seyduna ismine =)) o zaman seyduna ismiyle başarılarınız devamını diliyorum =))

ewt grupun ısmı 1a digil syduna dır dun karar verdik ben özgenç ewt lepistesteki özgenç andaçtan aynı zamanda :D benim lepistesten ayrılma gibi bi durumum yok merak etmeyin seyduna cok salam gelicek biraz zaman gerek sadece herkese tesekkurler saygılar sevgiler...

elimizden geldiğince çalışmalara hız kazandırmaya çalışıyoruz alinin dediği gibi ben de çok umutluyum tekrar görüşmek üzere saygılar..

bizde umutluyuz oldukça her pazartesi stüdyo alabildiğimizden dolayı nisana kalıyor normalde mart sonu olurdu ama işte benim derslerimden dolayı çok yoğunum o nedenle sizleri biraz bekleticez artık... :)

Geri