Elektro Gitar Alacağım Bütçem 2000 Tl Önerilerinizi Bekliyorum

'Elektro Gitarlar' forumunda Zengin Muhendis tarafından 21 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Tarz olarak Heavy Metal ağırlıklı çalıyoruz. İkinci el düşünüyorum ama gitarlar arasında baya kararsız kaldım ,sizden de gitar modelleri duymak isterim. Teşekkürler şimdiden.

2. İlanımdaki gitarlar arasından 'belki' ilginizi çekebilecek herhangi bir cihaz çıkabilir ihtimaliyle ilanımı incelemenizi salık veriyorum, teşekkürler.

http://turkrock.com/threads/24299/

3. Gibson Les Paul Studio...Ayrıca thomann dan da türkiye de olmayan studio modellerinide maksimum 2000TL herseyiyle dahil getirtebilirsin.

4. Selamlar, aşağıdaki ilanımda ESP LTD Deluxe Viper 1000, Gibson Les Paul Studio (1989) ve Charvel Model 2 (1987 Japon) gitarlar bulunmaktadır, hepsi de birebir heavy metal'e çok iyi gidebilecek gitarlar olup fiyatı sizin bütçenizden daha aşağıdadır. İlginizi çeken olursa detaylı konuşuruz.

http://turkrock.com/threads/18803/

5. ilanımdaki gitarlara bir bakın derim.

6. ilanıma bir bak derim prs paul allender se kalan parayla kendine ekipmanda toplarsın

7. Arkadaşlar şu an Türkiyede değilim gitarı 4 ay sonra alacağım Türkiye ye gelince. Soruyu sorma nedenim önerilerinizi alıp burada bir kaç music shopta gitarları denemek. Ancak amerikada olmadığım için gitarı buradan almayacağım çünkü hemen hemen aynı fiyat.

8. Uygunu Ibanez, iyisi jackson bence.

xhornetxx ve dthakankoca bunu beğendi.
  9. Esp LTD M-1000 Deluxe hakkında ne düşünüyorsunuz

10. gibson sg faded veya studyo 2000 tl ye iyi gitarlar.

11. Ltd EC Serisi, Ltd MH serisi,beğendiniz bir gitaristin ltd modeli mesela alexi ltd vs..(üst modeller tabii ki)..Seymour Duncan veya EMG aktif manyetikler ile birlikte kullanıldığında oldukça başarılı tonlar verebilen cihazlar..Genelde maun kasalı olarak üretiliyorlar ancak tizli tonlar için alder gövdeli modelleri de mevcut olabilir diye düşünüyorum. Saygılar..

12. Schecter Blackjack ATX ve Hellraiser bakabilirsin :)

13. Jackson RR3 düşünmüyor musunuz hocam ? Benimde hemen hemen bütçem aynı ancak 0 alıcam ben.RR3 düşünüyorum şuan.

14. Bütçemi diğer gitarımı da satarak 3000 tl ye çıkarıp ikinci el USA jackson ve ya ESP almanın daha mantıklı olacağına karar verdim hocam ben. 2000 i vermişken biraz daha sabredeceğim :D

15. alican ben cihan sdü rocktan :) Dostum 3000 TL ye Usa Jackson alırsın kimse tutamaz dediğin gibi az daha sabret ;)

16. Selamlar Cihan yaza kadar bekliyorum :)

Bu Sayfayı Paylaş