Frapan---marmara Universitesi Rock Klubu Acilis Partysi

'Forum Meydanı' forumunda ozgur cetın tarafından 21 Şubat 2012 tarihinde açılan konu
  1. BU CUMARTESİ BRONX İSTANBULDA FRAPAN VAR, KINGS OF LEON STROKES PEARL JAM COVERLARI COK IYI..COK SAGLAM BI GRUP...ILERDE ISMINI COK DUYUCAKSINIZ..


    2000 yılında kurulan Marmara Üniversitesi Rock Kulübü, Marmara Üniversitesi Ögrenci Kulüpleri Yönergesi hükümlerini esas alarak; Atatürk İlke ve İnklâpları doğrultusunda Marmara Üniversitesi öğrencilerini alternatif müzigin "Rock" dalı konusunda bilgilendirmek, rock müziği tanıtmak ve bu vasıta ile öğrenciler arasındaki iletişimi, paylaşımı, aktiviteleri artırarak üniversite yaşamlarına farklı bir bakış ve renk katmak amacı ile kurulmuştur. Marmara Üniversitesi Rock Kulübü, etkinlikler kapsamında kulüp veya üniversite öğrencilerini bir araya getirip dinletiler, video gösterimleri, sohbetler, rock müzik konserleri, konser gezileri ve çeşitli etkinlikler düzenlemeyi planlamaktadir. Marmara Üniversitesi Rock Kulübü, rock müzik dinleyicilerini aynı çatı altında toplayan, okulumuzun en büyük kulüplerinden biridir. Herhangi bir maddi kaygısı olmadan ücretsiz konser ve organizasyonlar düzenleyip amatör rock gruplarını desteklemek, Marmara Üniversitesi Rock Kulübü'nün en büyük amacıdır.

    Geçmişte olduğu gibi tekrar Marmara Üniversitesi’nin en etkin ve en aktif öğrenci kulübü olma yolunda ilerleyeceğimiz 2011-2012 Döneminde de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız..
     

Bu Sayfayı Paylaş