Can Bonomo Love Me Back (2012 Turkey Eurovision)

'Forum Meydanı' forumunda Nobody tarafından 22 Şubat 2012 tarihinde açılan konu 1. gol olur (y)
   
 2. Ben beğendim.
   
 3. Bendende ok :)
   
 4. eurovisondan artık nefret ediyorum. children of bodom falan diyorlar inanmıyorum ama olursa sadece onu izlerim.
   
 5. abi hepsi hurafe onların. eurovision rammstein,cob,adele gibi grupların ancak imza gününe gelebilcegi yarısmadır. net.
  hepsini gectim demet akalın zevksizligini kabul etti ya, ölsemde gam yemem :alien:
  http://twitter.com/#!/AkalinDemet/status/172381413365121024
   
  soundonsound ve AykanKK bunu beğendi.
 6. Can BONOMO Bu yıl Eurovision da ülkemizi temsil edecekmiş.

  Dinledim, eh işte. Kötünün iyisi gibi geldi bana, akılda kalıcı melodisi var. İntrosunda ki yöresel motifler etkileyici. Pentatonik Gam içeriyor olması aklıma Diriliş'i getirdi doğrusu. Müzikal bölümü kısıtlı, sözel olarak ağırlık verilmiş. Daha melodik hamleler olabilirdi.
   
 7. Demet Akalın, peh. Lafı iyi koymuş onun altındaki tweet'te arkadaş :)
   
 8. Idam Mahkumu yilliarin aranjoru ve sektorun lideri olarak olaya noktayi koydu. Ordu gibi bir ekibin elinden cikan calismaya, bakkal Hasan abi tarzi, eksikler raporu tuttu. Helal. Sut ve yogurt da kalmamis dayi onlari da siparis gec, mahalleli isyanda.
   
  Nobody ve edipjohn bunu beğendi.
 9. Beğendim bu sefer dansöz çıkmasın biryerlerden anasını satayım arap ülkesimiyiz ne etnik bağlantısı vardır bizimle hay koyayım ya!
   
 10. rimi rimi leyden iyidir. kimleri çıkardık bunumu çıkarmıcaz.
   
  solosit473 bunu beğendi.
 11. Altına yazılan tweet'lere koptum yalnız. Ahahahaha. :D
   
 12. bence sarkı eurovizyon konseptine tam oturuyo, havası cok hos
  bugune kadar gonderdigimiz diger sarkıları - aldıgımız dereceleri - goz onunde bulundurcak olursak bu adam eli bos dönmez abi
   
 13. Progressiva yılların müzik eleştirmeni gibi olaya en son noktayı koyarak eleştiri sanatındaki çıtayı Marsa fırlattı. Herkesin düşüncesi kendisini bağlar, ben beğenmedim, beğenmek zorunda da değilim. Kişisel bakış açım beni bağlar, ben beğenmedim diye şarkıyı değiştirecek halleri de yok, çok umrumda da değil zaten. Ayrıca müzik kulağım yeterince sağlamdır, iyi bir müzisyen olmayabilirim ama iyi bir dinleyiciyim dolayısıyla dinlediğim bir müzik eseri üzerinde iki kelâm edebilecek kadar edebiyatım ve nazarî bilgim vardır. Koca bir ordunun elinden çıkması eserin inanılmaz güzel olacağı anlamına gelmez, zira tek bir kişinin elinden çıkan senfoniler on yıllardır dinleniyor, icra ediliyor. Müzik görecedir, notanın standardı olamaz.
   
  Aslan Bey bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş