Koray Candemir

koray bence de cok basarili.. kargo`nun solisti olmasi da onu sevmemin ayrica bir nedenidir..
albumu bence guzeldi.. sozler de iyiydi.. kargo`nun son albumunde yazdigi sozlerden iyi oldugu bir gercek.. tabiki de kendisini sozler bakimindan gelistirmeli.. kendi de kabul ediyor zaten bunu..
ben de `ask` sarkisini cok seviyorum.. `elimde resimlerin, odamda sensizligin acisi cikarken, gec olsa da pismanim bebegim...` hmmm..
koray`in sesi bence turkiye`deki en iyi seslerinden biri.. zaten kac tane var ki iyi erkek vokal? :roll: adam eskisehir`de o kadar hoplayip ziplamasina ragmen hic detone olmadi vallaa, tebrik ederim!! ;)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

kuyunun dibinde, eskisi gibi olmaz, içini dök, seni sevemesem, nefesini tut, aşk..
en mükemmel parçalar ki zaten neredeyse hepsini saydım çünkü hepsi mükemmel. karay candemir'in üzerine sesi olan bir tane daha rockcı tanımıyorum.. :!:

eğer ki koray candemir kargo'yla takrar bir araya gelmeden ikinci albümünü çıkartsa ki bu üçüncüye de sarkabilirdi yıkardı ortalığı diye düşünüyorum..

_Unforgiven__ demiş ki:
NDA demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Kuyunun dibinde her ne kadar aptalca bi parça olsada,sadece iki cümleden oluşsana Hoşuma gidiyor :D Kuyunun dibindeee bir ışık gökyüzündeee süper

walla kuyunun dibinde benim fawori parçam..en iyisi baştan dinle :)

Yok be ya kötü demiyorum saçma diyorum ama çok müthiş bi parça değişik birşey yahu :D
kuyunun dibinde aslında çok anlamlı bir şarkı. koray candemir'in bu parçayı yazarkenki ruh durumunu açığa vuran bi parça diye düşünüyorum. ayrıca sözleri bir kaç kelimeden oluşsa da bana göre çok anlamlı söleri var..

coldblack demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
NDA demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Kuyunun dibinde her ne kadar aptalca bi parça olsada,sadece iki cümleden oluşsana Hoşuma gidiyor :D Kuyunun dibindeee bir ışık gökyüzündeee süper

walla kuyunun dibinde benim fawori parçam..en iyisi baştan dinle :)

Yok be ya kötü demiyorum saçma diyorum ama çok müthiş bi parça değişik birşey yahu :D
kuyunun dibinde aslında çok anlamlı bir şarkı. koray candemir'in bu parçayı yazarkenki ruh durumunu açığa vuran bi parça diye düşünüyorum. ayrıca sözleri bir kaç kelimeden oluşsa da bana göre çok anlamlı söleri var..

korayı çok severim solo albümü iyiydi bence
ama kargoyla olması daha iyi
yabancı damat ta izlemek isterdim onu ama olmadı
askerlik sorunu yüzünden

bence korayın sesi çok iyi

Jaimzhat demiş ki:
tmm sesi güzeldir ama abartmıalım üstüne tanımamak fln...pentagram dinnemiosun snrm..
:arrow: pentagram dinliyorum fakat bu bi şey değiştirmiyo bence koray candemir.. Pentagram da grubun bütün elemanları vokal yapıyo ayrıca. Murat İlkan lead vocal ama bana göre koray candemir'in daha tok ve güzel bir sesi var. Herkese göre değişir bu..

Bence Koray, Türkiye'nin en iyi rock müzik yorumcusudur. Beste ve Sözler konusunde ise Sade ile kendini ispatlamaya çalışmıştır. Kargo, Koray'a çok şey katmıştır, onu olgunlaştırmıştır. Tamamı kendi söz ve müziklerinden oluşacak yeni bir albüm çıkarırsa Sade'den daha başarılı olacağını düşünüyorum. Grup ruhu farklı birşeydir çünkü. Kargo'nun ruhuna bir katkıdır kendisi sonuçta Kargo'nun ruhu değildir. Bu sebeple kendini solo albümlerde daha çok ifade edebilecektir. Ama Kargo'yu Koraysız düşünmek bence imkansızdır...

Geri