Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Melatonin :!:
NE kadar iyi ve oturmuş bir grup olduğunuzu gösterdiniz izleyenlere :!: Besteleriniz kulağa hoş geliyor,sahne performansı güzel,e daha ne isterki dinleyici :!:
MetallicA coverlarının üzerinde durmam gerekli :!:
Sad But True kusursuz gibiydi dışarıdan alınan riske rağmen :D
Gelelim benim asıl derdim olan Blackened :!:
Öyle bir grup öyle ıkı parçalar o kadar sıkı coverlar ama
(BENCE) Blackened olmadı :!: :(
Olmadı ama nasıl olmadı :!:
Parçanın gidişatında bir sorun yoktu genelde fakat temelde geçişlerdeki aksamalar bariz duyuluyordu ki bir ara parça tamamen koptu :!: Fakat işte gruptaki uyum herşeyi yerine oturttu :!: Bateristin twinlerdeki aksamalar doğal aslında parça çok zor :!: Benim kendi yorumum şu ki Melatonin çıktı takır takır çaldı hepsini ve Blacened çalmayı denedi :!:
Megadeth Skin On My Teeth(yanlış olabilir) kusursuz...
Daha bu böyle yaz yaz bitmez...Ama Blacened işte :(
Çok iyi grup, yolunuz açık olsun demekten başka diyecek birşey yok :!: Zaten Can a ne verseniz söylüyor :!: :twisted: Hep böyle devam beyler
Metal Bless You :metal :icelim

eleştiriler için teşekkürler

iyi bir konserdi eğlendik ve elimizden geleni yaptık.

mat adlı arkadaşa gelince onun eleştirisine ayrıca

teşekkürler. blackened için söylenenler kısmen

doğrudur. yalnız çok zor şarkı olması bir bahane

değildir bir grup çıkıp bir şarkıyı çalıyorsa bu o

grubun "ben bunu çalıyorum iddiasıdır" şarkı ne

kadar zor olursa olsun sonuç olarak aksadığımız

doğrudur stüdyoda yaptıklarımızı tam olarak

sahnede yapamayabiliriz(heyecan, sahne koşulları,

insan olmanın getirdiği kusursuz olamama durumu

vs.) her zaman daha iyi olmak için çalışıyoruz

eğlendirebildiysek ne mutlu, eğlenmedik diyen

varsa da inşallah bir daha ki sefere diyebilirim

görüşmek üzere

Arkadaşımdan duydum ii geçmiş konser...
bayaa bi zaman önce dinlemiştim ama çok alkollüydüm iyiydi diye hatırlıorum...
Kolay gelsin ! Başarılar ! Sevgiler Saygılar !

Tebrikler...
Sağlam coverlar yaptınız. Hatta Deniz'in çaldığı SAD BUT TRUE ve favori şarkılarımdan FOUR HORSEMEN çok iyiydi.

Yalnız davulla ilgili bir kaç aksama sorunu gözümüze çarptı. Benzerlerini bizde yaşadık dün sahnede. Davul ufacık oda gibi bir yerde olduğu için biraz görsel birazda duyuş bakımından gruptan kopuk gibi çalıyor.

Buna rağmen güzel bir konser ve güzel performanslardı. Origam'ında hakkını yememek lazım. Onlardan da güzel coverlar duyduk... Kısa sürede çok iyi coverlar yapmışlar. CREEPING DEATH ve PARANOID aklımda kalanlar oldu. :D

Tesekkur ederiz yorumlar icin ee ilk konser malum 3 studyo ve 8 gun once belirlenmis bi playlist iyi gecti gibi geldi bizede .. Bu arada abi insan bide through the never ı da söler en guzel coverımız dı bizce :)

yaw ben kınıyorum melatonini neden cillop hatunların isteğini göze alarak,system of a down niye çalmadı.kaçtı sonra hatunlar işte olmaz olmaz böyle,hepimiz systemcıyız bundan sonra :D

Ehe ehe alakasız bir konu ama fotoğrafımızı görmek eğlenceli oldu :LOL: altta da bizim arkadaşın grubu var, darbukacı bi tek o parçada çalıyo ve o var fotoda; bizim eleman kudurduydu :LOL: Hocam sağolun; ellerinize sağlık.Haziran fotolarını bekliyoruz, başarılar...

flash...flash...flash...
Melatonin 28 Haziran'dan itibaren her salı Yolcu Rock Bar'da...Canlı kanlı heavy metal :metalhead , gel vatandaş geeeel! :LOL: :metal

Geri