Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

wastelander demiş ki:
flash...flash...flash...
Melatonin 28 Haziran'dan itibaren her salı Yolcu Rock Bar'da...Canlı kanlı heavy metal :metalhead , gel vatandaş geeeel! :LOL: :metal

obaaa super olmuş
12 haziran konserinde görücüye çıkmış oldunuz desene :)
karakediden sonra ankaranın barda çalan 2. heavy metal grubu :)

12 haziranda dinleme fırsatım oldu.Grup çok kaliteli.Besteleri çok beğendim bu arada coverlar çok yerinde..Bana sorarsanız Blackened ıda iyi çaldılar ;)

O kızlar Soad çalmadıkları için bidaha Melatonin izlemeye gelmezler sanırım :D

Ben olsam beni bi daha çıkarmazdım sahneye.
O ne biçim Sad But True çalmaktır kerdeşim.Böyle bi artistik hareketler,kasılmalar falan.Zaten allahın popçusu ne anlar Metallica'dan...
Hahhah haaaaaaa....
Ama ben gene sırnaşıp çıkarım,kardeşlerim onlar benim.
Nıhaha,sarhoşum galiba.
Evet.

Bana sorarsanız Blackened ıda iyi çaldılar
Daha iyi çaldığımız da olmuştu. Hatalarımız oldu tabii ki ama bence bunlar gözardı edilemeyecek hatalar değildi. Tabii bu biraz da nasıl dinlediğine bağlı.Çalmayı denedik yani :LOL: bi de denemeyi hayal edebilmek var tabii, o konuya hiç girmeyelim şimdi :)
O kızlar Soad çalmadıkları için bidaha Melatonin izlemeye gelmezler sanırım
Walla şok bi andı benim için. Nereleriyle dinliyolardı bizi merak ettim doğrusu. Gerçekten çok trajik bi durum. Yorumun için teşekkürler.
Ben olsam beni bi daha çıkarmazdım sahneye.
O ne biçim Sad But True çalmaktır kerdeşim.Böyle bi artistik hareketler,kasılmalar falan.Zaten allahın popçusu ne anlar Metallica'dan...
Abi naaptın ya! Melatonin sahnesi senin köpeğin olsun nedir yani :D
Nıhaha,sarhoşum galiba.
Evet.
Evet :LOL:

junkcan demiş ki:
wastelander demiş ki:
flash...flash...flash...
Melatonin 28 Haziran'dan itibaren her salı Yolcu Rock Bar'da...Canlı kanlı heavy metal :metalhead , gel vatandaş geeeel! :LOL: :metal

obaaa super olmuş
12 haziran konserinde görücüye çıkmış oldunuz desene :)
karakediden sonra ankaranın barda çalan 2. heavy metal grubu :)

Uu yeah :D cok iyi bi haber bu cok sevindirik oldum falla tebrik ederim ... Bol bol izleyebileces desenize 8)

wastelander demiş ki:
O kızlar Soad çalmadıkları için bidaha Melatonin izlemeye gelmezler sanırım
Walla şok bi andı benim için. Nereleriyle dinliyolardı bizi merak ettim doğrusu. Gerçekten çok trajik bi durum. Yorumun için teşekkürler.

Vala kızın çevresindeki 3-5 tip hariç bardaki herkes dumur oldu he hö ne dedin falan...Trajikten çok trajikomik oldu :D

Başka etkinliklerde görüşmek üzere başarılar diliyorum..

Soulitary unutulur mu Göktuğ'cuğum :)

Şimdi burda Melatonin'in 30-35 şarkılık Yolcu playlistini sıralasak yazması da okuması da çok vakit alır. Ama söyleyebilirim ki 5-6 senedir çaldığımız şarkıları şöyle bir harmanladık baktık ki güzel oldu. Merak etmeyin cayır cayır metal olacak hepsi... Aslında gönül isterdi ki System of a Down'dan "ulan ne düdüklemiş Osmanlı bizi hala bağırttırıyo! " adlı şarkıyı da çalabilseydik ama... malum işte grubumuzun formatı buna müsait değil... artık başka bir ortamda...
Velhasıl güzel olacak herkesi bekliyoruz ki canlı canlı heavy metal furyası artarak devam etsin...

Slm Melatonin Kardeşliği...
Yaw bu hafta da gelemiyorum programınıza , malun arıza mevzuları var benim sistemde... Bir format atabilsem sallayacağım saçımın lülesini... Crimson lady derim dinlerim ve huşu içinde ağlarım... Saygılar

Gökhancığım senin yerin kalbimizde zaten, program mühim değil. Arızalar olur ve bi şekilde giderilir mutlaka kardeşim, merak etme. Crimson Lady benim yorumumla harcanacak parça diil aslında ama birinin bu şarkıyı çalması lazım artık, bizim çalmamız son çare olmalı. Ağlamaya gelince... Adam gibi ağlayamayanın gülmesinden de bi b*k olmaz diyorum. Saygılar bizden Gökhancığım, en kısa zamanda yeni rakı balık gecelerinde görüşmek dileğiyle:)

can bütün özelliklerini ve isteklerini burdan açıklamasan iyi edersin!!! sonra hayranların peşini bırakmaz dilleriyle birlikte... :D

melatonin, stüdyoda çalışırken denk geliyorum da bazen ne kadar güzel şarkıları ne kadar güzel cover'lıyorlar öyle... ;)

kewin demiş ki:
sizi dilleme fırsatına nail oldum
:LOL: Melatonin; dillenen grup :utandim gözünü seviim öyle denir mi yaw :D
gbanes374 demiş ki:
melatonin, stüdyoda çalışırken denk geliyorum da bazen ne kadar güzel şarkıları ne kadar güzel cover'lıyorlar öyle...
Keşke zaman olsa da daha çok çalışabilsek, daha bi hakkını vererek çalabilsek :ıslık
Güzel yorumlarınız için teşekkürler, sevgiler, başarılar :!:

Programınız hayırlı uğurlu olsun beyler :!: :!:
playliste yeni eklenen MetallicA parçaları fazlalıktaydı sanırım :!: Bazıları aksadıda ;)
Yinede iyiydi :!: Yolunuz açık olsun :!: :!: :metal

Geri