Bu Sap Ne Ağacı ?

Vay arkadas kim derdi ki yurdum amator genc gitaristleri bir tahta hakkinda bu kadar detayli yok damarli yok koyu renk-acik renk, yok o honduras maunu bu ise yozgat maunu, yok kuş gözü, yok toz tutmus deforme olmus, cevizi yediniz de agaci kaldi emi :D

Öss'ye şu kadar kafa yorsaniz hepiniz Odtü'den baglaniyordunuz su an internete :LOL:

Ya arkadaşlar ben neyi farkettim biliyomusunuz, bizim canımız sıkılıyor..boşverin neyse ne işte :)

biz bakmayalım kulpuna kapağına, rengine tabağa..
içinde aş olmayan tencerenin bu sofrada yeri olmaz.

germeyek birbirimizi ;)

La bi saçma sapan yerlere çekmeyin konuyu ya. Ağaç ne dedi arkadaş fikir belirttik alt tarafı, Öss öğrencisi mi olmadık, amatör mü olmadık. Laf sokmaya çalışmak yerine aklınızı müzik için yorsaydınız bugün müzikal anlamda popüler kültürün boyunduruğunda kalmazdık. Bir daha da yardım isteyene iyi niyetle yardım etme teşebbüsünde dahi bulunmayacağım zaten bu forumda, bu kadar gereksiz yorum yapma becerisine sahip kullanıcı barındırırken. Yok ceviz mi yemişizde ağacı mı kalmış, çocuk var sanki karşısında da taşşak geçiyor beyefendi.

Vay arkadas kim derdi ki yurdum amator genc gitaristleri bir tahta hakkinda bu kadar detayli yok damarli yok koyu renk-acik renk, yok o honduras maunu bu ise yozgat maunu, yok kuş gözü, yok toz tutmus deforme olmus, cevizi yediniz de agaci kaldi emi :D

Öss'ye şu kadar kafa yorsaniz hepiniz Odtü'den baglaniyordunuz su an internete :LOL:

Şimdi sanırım yaşımdan dolayı yine bana laf çarpılmış burada, eğer öyle değilse bunu dikkate almayın, 1.si amatör değilim, 2.si össye o kadar kafa yorsaydım bu konuda bu kadar bilgi sahibi olamazdım, öss beni isteklerim ve hedeflerim doğrultusunda bir sonuca götürmüyor. 3.sü odtü değil de istanbul üniversitesi kurtarmaz mı :p , ben sadece bildiğim bir bilgiyi paylaştım, gitar yapımıyla dolayısıyla ağaçlarla ilgileniyorum, bu işi profesyonel olarak yapmayı planlıyorum, ki bu konuda ne kadar ciddi ve titiz olduğumu çoğu kişi bilir. Hiç hoş değil bu yazdığınız.

Hoppalaa.. Hicbirinizi tanimiyorum. Ne yasinizi, ne mesleginizi, ne de okulunuzu biliyorum.
Cevizini yiyin, agacina gitar yapin, caldiginiz gitarla öss stresinden arinip Odtü'ye girin. AtAvratStrat yapmis bak iste adam ornek.

Alinmayin, ergenlik yapmayin. Girgir yapiyorum sadece. Laf sokacak bir sey yazmadim. Ara verdik, haydi simdi devam :alien:

Bak hala Öss diyor yahu :D Bilader ben seni tanıyor muyum? Senin hakkında yorum yapıyor muyum? Adam gibi konunun içeriğine uygun yorum yazsana madem? Ergen mergen terbiyesiz ithamlarda bulunma hakkını kendinde nasıl görüyorsun onu merak ediyorum.

Bilader git gırgırı tanıdığın adama yap, yada adam akıllı konuya uygun yorum yap, boşboğazlık etme, edeceksende benden uzak dur.

Hoppalaa.. Hicbirinizi tanimiyorum. Ne yasinizi, ne mesleginizi, ne de okulunuzu biliyorum.
Cevizini yiyin, agacina gitar yapin, caldiginiz gitarla öss stresinden arinip Odtü'ye girin. AtAvratStrat yapmis bak iste adam ornek.

Alinmayin, ergenlik yapmayin. Girgir yapiyorum sadece. Laf sokacak bir sey yazmadim. Ara verdik, haydi simdi devam :alien:

Abi ben ne dedim az önce;

"Eğer öyle değilse dikkate almayın"

öss kalmadı artık ygs lys var 2 aşamalı sen bırak turkrockta insanlara laf atmayı emek veren insanlara sataşmayı gazete oku haber izle radyo dinle öss sisteminin kalktığını öğren sonra cevizini ye ygsye sonra geçersen lys ye gir sonra odtü sonrada gitar çalmaya hak kazanıyorsun zaten.
özürdiliyorum herkesten ama tutamadım kendimi.

öss kalmadı artık ygs lys var 2 aşamalı sen bırak turkrockta insanlara laf atmayı emek veren insanlara sataşmayı gazete oku haber izle radyo dinle öss sisteminin kalktığını öğren sonra cevizini ye ygsye sonra geçersen lys ye gir sonra odtü sonrada gitar çalmaya hak kazanıyorsun zaten.
özürdiliyorum herkesten ama tutamadım kendimi.
simdi benim orda öss derken neyi kastettigimi anlamayip bana aklin sira laf ogretmeye calismissin. öss yerine ygs abc efg her neyse onu soyleyerek de beni yenmis oldun oyle mi a benim ufak isler pesinde kosan arkadasim? sen beni tanimadan laf atma git kendi kendini gelistir. ben satasmadim ama sen satasiyorsun bana, aynen cevabi eksik kalmaz veririm.
devahi sen de gereksiz alinti ve begenilerle egonu tatmin etme. cevap verdim, soyleyecegin varsa bana soyle. uzaktan el sallama.
simdi cclef sen devam et, geri kalanlar konu hakkinda konusalim oyleyse madem silkelenip kendinize geldiniz.

Abi ben ne dedim az önce;

"Eğer öyle değilse dikkate almayın"
tamam abi zaten dikkate alinacak bir sey yazmadim ben. gırgır doner diyordum ama muhabbetin sığlığını hesap edememisim problem yok. baslik sahibi istedigi cevabi alsin da gerisi mühim degil. hic olmadi bir mobilyaciya gotursun ordan daha tatmin edici bir cevap veya konuyla ilgili yonlendirilecegi birini ogrenebilir.

tamam abi zaten dikkate alinacak bir sey yazmadim ben. gırgır doner diyordum ama muhabbetin sığlığını hesap edememisim problem yok. baslik sahibi istedigi cevabi alsin da gerisi mühim degil. hic olmadi bir mobilyaciya gotursun ordan daha tatmin edici bir cevap veya konuyla ilgili yonlendirilecegi birini ogrenebilir.

Ciddi olmadığınızı anlayarak zaten sert bir cevap vermedim, ancak bütün gün bu işin içinde olup da yurdum amatör genç gitaristleri genellemesine dahil edilmek pek hoş olmuyor açıkçası, tabii tanımadığınız için böyle bir durum söz konusu, tanısanız zaten böyle bir şey demeyecek olgunlukta bir insan olduğunuzun farkındayım, benim için bir sorun yok, konuya daha fazla mesaj yazılmasına şahsen gerek görmüyorum, konuyu açan arkadaş istediğini öğrendi.

Ciddi olmadığınızı anlayarak zaten sert bir cevap vermedim, ancak bütün gün bu işin içinde olup da yurdum amatör genç gitaristleri genellemesine dahil edilmek pek hoş olmuyor açıkçası, tabii tanımadığınız için böyle bir durum söz konusu, tanısanız zaten böyle bir şey demeyecek olgunlukta bir insan olduğunuzun farkındayım, benim için bir sorun yok, konuya daha fazla mesaj yazılmasına şahsen gerek görmüyorum, konuyu açan arkadaş istediğini öğrendi.
tesekkur ederim sag duyun icin.

Konuyu sığlaştıran ve basitleştiren sendin bilader biz zaten arkadaşın sorusuna cevap için tartışıyorduk. Gece gece saçmaladın ve boştan yere vakit kaybına yol açtın yalnızca. Her neyse bir önceki sayfada bitmesi gereken bir muhabbetti zaten, daha fazla boşboğazlık yapmanın alemi yok, konuyu uzatmayalım.

O değil de belediye harbi akçaağaçtan, ladinden, maundan bank yapsa ne güzel olur. Sökerim o bankları, bi gecede ilçede bank bırakmam ha. Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki o banklarda kullanılan malzeme sunta. :D Üstüne Engelmann ladini, Kanada sediri, Honduras maunu ya da artık hangisi isteniyosa o desende kaplama yapmak daha ucuza maloluyo...

şahane sanayi forum havası olmuş. :D iki tane de youtube yorumu koysan yanına tadından yenmez.

subay23m : kardeş doğru konuş ..kerler. vatan evladıyız biz.
yozgatlı81 : yapacağın yorumu s..keyim.
delikan96 : onu bunu bilmem anlamadığın işe yorum yapma yiyemiyeceğin y....ın altına yatma.
isyankarbitlis : yalanmı söylicem a.q. aynısı bende vardı , sanayide cncye soktuk kaymak gibi oldu. siz yapamamışsınız.
kaysericrazyboy : satsan kaça verirsin.
vforvandetta : beyler seviyeyi düşürmeyelim burda artislik yapacağınıza bölücü devlete hükümete laf sokun. bu arada çorlu91 adam gibi konuş seni s..kerim.
fordfocusizmir : beyler windows şifresi olan var mı?
great admin : forumda yasal olmayan şeyler istemek yasak
fordfocusizmir : devlet sırrı istedik sanki a.q. orjinal windows kullanıyorsan cümle alem kalıbımı s..keyim ayrıca yalanını s...keyim.
ögretmenkpss22 : Büyük küçük harf kuralınada uysak şahane olur. Bu yazılar ilerideki nesillere kalacak sonuçta.
deliormanlı : sen ilkönce - de leri ayrı yaz a.q. salağı

...... uzar gider.

Geri