beyaz önlük

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda coldblack tarafından 12 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. beyaz önlük gurubu 'son defa sarıl' parçası ile tanındı. Bana göre çok güzel bir parçaydı. Ancak son günlerde beyaz önlük ile ilgili pek bir şey duyamaz oldum. Sizlerin de görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak isterim..

2. 'son defa sarıl' gerçekten oldukça güzel bir çalışmaydı fakat daha sonraları grup başka çalışma yapmadı sanırım.

3. grup dağılalı yıllar oldu ama..

4. doktorlardan ya da tıp öğrencilerinden olusuyordu galiba grup.neden bilmiyorum 657 ile karıstırırdım bu grubu...

5. üç tane doktordan oluşuyordu diye hatırlıyorum.

6. evet üç doktordan oluşuyordu..

7. o yüzden zaten beyaz önlük .. . .. .

8. evet o yüzden beya önlük zaten video kliplerinin sonunda da adamlar hastaneye gidiyolardı beraber. işte önlük falan giyip yan yana duruyolardı falan. biraz talihsiz bi klipti ama şarkı güzel..

9. Çok beğenmiştim ben o şarkıyı.. Keşke devam etselerdi. Yıllardır görünmediler.

10. Gel son defa....

11. Ben de çok sevmiştim o şarkılarını... Grup elemanları Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden sanırım, bir Beyaz Önlük bir de Fatih Erdemci için 9da9 albümünü aramadığım yer kalmamıştı! Sonuçta bulamadım ve o iki şarkıyı internetten temin etmek zorunda kaldım...

12. Son Defa isimli bir sarkıları vardır ki efenim tadından yenmez kafa demliyken hatta cokta güzel gider Sevgilerle .. :p

13. bir şarkıları daha nete düşmüştü,ama bir türlü dinleyememiştim..

sürekli hata veriyordu linkler,keşke yeni birşeyler yapsalar..

14. Pink Floyd bile tek konserliğine toplandıysa..

neden toplanmasınlarki tekrardan..:)

15. dediğim şarkı sitede varolan Erkek Saçlı Kız'dı sanırım..

16. bence de müthiş bi parçaydı ama yoklar:(

17. eet,çok zaman geçti aradan(beyaz önlüğü ortalıklarda görmeyeli)...
    grubun ismini ilk taaaaaaa ortaokuldaki müzik hocamdan örenmiştim.Baya eski bi grup.

18. Arkadaşlar selam ne yazıkki beyaz önlük grubundan bir çalışma bulmanız çok zor grubun beste vokal yapan kşi ilhami abi kartal suzan yazıcı hastanesinde görev yapıyor.Kendisi çok iyi adamdır tanırım elemanları kendi ağzından bir lafı vardır bana yıllar evvel söylemişti....'' Eğer klibimiz daha bi profesyonel bir senaryo ile çekilseydi daha başka olurdu demişti gerçekten de parça süperdi ama klip işi bitirdi zaten şimdi elemanlar baya yaşlandı çoluk çocuğa karıştılar ama yazık oldu gerçekten........

19. çoluk çocuk engel değilki müzik yapmaya..

hala devam edebilirler.

Bu Sayfayı Paylaş