Fender Bass Gitar Konusunda Seçim

'Bas Gitar Ekipman ve Aksesuarları' forumunda illiom06 tarafından 28 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Arkadaslar iki gitar arasında kaldım. Fikirlerinizi merak ediyorum..

Seçenek 1: Amerikan Fender Standart Jazz Bass (Maple Klavye)-(4telli)
    Seçenek 2: Marcus Miller Fender Jazz Bass (4telli)

Sebepleriyle belirtirseniz daha iyi olur :)

2. Bence deneyerek karar vermelisin.Marcus Miller satan Amerikan standart kadar yok o sebeple bircok Amerikan JB deneme imkanin var.Hosuna gidecek bir adet bulman daha olasi yani.Hic mi bulamadin o zaman Marcus Miller modelini almak birsey kaybettirmez sana.Ama oncelikle denemen daha iyi olur bolca da demo izle ki modellerin arasinda stabilite var mi buna karar ver.

3. Marcus Miller'i bulup denemem çok zor.. Şuana kadar 2 tane satan gördüm :) Onlarada ulaşmam imkansız.. Marcus Miller'i tercih edersem Amerika'dan gelecek.. Fakat A.Standart J.B yi istersem deneme ihtimalim çok daha fazla.. Marcus Miller kullananlara sordum, hepsinin dediği şu, almadan önce Standart JB, Deluxe JB ve Marcus Miller arasında kaldım ve gitarları elime aldığımda düşünmeden Marcus Miller'i seçtim şeklinde cevap veriyorlar.. Kafam çok karıştı yanii

4. Kafanin karismasina gerek yok.Yapacagin sey belli deneyeceksin jazz bass modellerini burada hosuna gideni alacaksin.Hic bulamazsan hosuna giden siparis verebilirsin Marcus Miller.Onu begenmezsen zaten satip yine bir jazz bass alabilirsin hosuna gidenler arasindan.Ama vakit kaybi olur sadece.

Bu Sayfayı Paylaş