Catafalque

Sullenoid - Season to Come 24 oy ile (32%'lik dilim)
Catafalque - Archangel's Touch 15 oy ile (20%'lik dilim)
Morian - Away from the sun 15 oy ile (20%'lik dilim)

Az önce üye oldum ve oy verdim. son durum bundan ibaretti:) Diğer rakiplere göre yaklaşık 5%-%8 fark var aralarında ama oy kullanan kişi sayısı az olduğudan dolayı fazla bir fark değildir bu. Destek olalım arkadaşlar.
Oy kullanmak için üye olmanız gerekiyor ama üyelik forumu cok fazla bilgi istemiyor. 10 saniyede hallediyorsunuz ayrıca aktive kodunada gerek yok..

Albümünüz hayırlı olsun (okuyorsanız elbet). Gelemedim bazı nedenlerden dolayı tanıtım konserinize. Konser olursa yakınlarda gelip izlemek isterim. Başarılar diliyorum. Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Herkese selamlar.

(The Fortuna - Evren)

Ben de Catafalque ile yeni tanisanlardanim... Albumu dinleyince aklima gelen ilk sey suydu.. "Albumun yaklasik 2 sene gec cikmasi Turk rock muzigi acisindan gercekten buyuk kayip olmus". Bu ara konser plani var mi?

Şu an için kesinleşen konser tarihleri:

7 Mayıs Underground Hell Fest Eskişehir
17 Mayıs akşamı İ.Ü Bahar Şenliği (Avcılar Kampüsü)
29 Mayıs Gothic Night III - Kemancı

Konserlerde görüşmek üzere...

Geçen hafta Eskişehir UHF 5 te izledim Catafalque ı.
Kötü mekana rağmen çok iyiydiler.Live performanslarını görmenizi tavsiye ederim!!!

Catafalque yarın(17 Mayıs) İstanbul Üniversitesi Rock Klubü-Metal Stage vol.2 kapsamında Avcılar kampüste sahne alacak.
Konser saati 18:00 ve giriş ücretsiz olacak.

Herkesi bekliyoruz...Orda görüşmek üzere..

Geri