Catafalque

dün istanbul üni avcılar kampüsünde dinledim ve gerçekten harikulade buldum.etkileyici bir sahne diyebilirim.elemanların samimiyetini de dikkatle vurgulamak isterim....

Avcılar' a gelemeyen arkadaşları(bkz.Burock 1905) :) ve diğer Catafalque sevenleri bu pazar konsere bekliyoruz.

GOTHIC NIGHT III

Catafalque
AgorA
Bloody Blossom
Revival

Tarih:29 Mayıs Pazar 2005
Yer:Kemancı saat 16:00
Bilet fiyatı:Ön Satış:5 ytl Kapıda:6 ytl
Bilet Satış Noktaları:Taksim/Köstebek-Ortakahve,Beşiktaş/Pena,Bakırköy/Kripton

P.S.:İstanbul Üniversitesi Metal Stage vol.2 deki seyirciye de burdan teşekkürler,soğuğa ve sarkan sahne saatlerine rağmen seyirci çok iyiydi,biz de sizin kadar eğlendik arkadaşlar.Yine bekleriz:)

Bir konser daha eklendi arkadaşlar :)
1 Haziran Çarşamba
Ağrı Kesici Dergi Galası

False In Truth
Soul Sacrifice
Catafalque

Giriş:2 ytl
Dergi:3 ytl
Mekan ve saat:Kemancı -18:00

Desteğinizi bekliyoruz,orda görüşmek üzere :twisted:

harika bir catafalque konseri daha geçti coook eğlendim.erken çıkmalarına ve soundcheck yapamamalarına rağmen performansları gerçekten iyiydi.carşamba gene coşturucaklar bizi kemancıda

Ağrı Kesici dergisinin galasına herkesi bu akşam Kemancı ya bekliyoruz.

Catafalque-False In Truth

Konserle ilgili detayları yukarıda vermiştim.Büyük katılım bekliyoruz.Hep beraber coşalım... :twisted:

p.s.:Soul Sacrifice ne yazık ki bu konserde sahne alamayacakÖnümüzdeki günlere artık...

catafalque demiş ki:
Ağrı Kesici dergisinin galasına herkesi bu akşam Kemancı ya bekliyoruz.

Catafalque-False In Truth

Konserle ilgili detayları yukarıda vermiştim.Büyük katılım bekliyoruz.Hep beraber coşalım... :twisted:

p.s.:Soul Sacrifice ne yazık ki bu konserde sahne alamayacakÖnümüzdeki günlere artık...

tamamdır şimdi çıkıp geliyorum:)
catafalque ve false in truth'u bir arada görmek bence herşeye değer olacak :)

harika bir konser daha izlettiler bize.biraz gec cıktılar false in truth u izleyemedım ama ben oraya catafalque icin gitmiştim zaten.yeni konserlerde görüsmek üzere:))))))

Zeytinli’de Rock Tatili

Edremit - Zeytinli de 15-16-17 Temmuz tarihlerinde Zeytinli Belediyesi ve Poem Organizasyon işbirliği ile gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali ile Türkiye’nin önemli rock gruplarını ağırlamaya hazırlanıyor.

3 gün sürecek festivalde deniz, plaj, müzik ve alternatif sporlarla dolu, çok renkli aktiviteler iç içe olacak. Üstelik girişler ve kamp alanı ücretsiz…

Türkiye’ nin Önemli Rock Grupları Körfezde

Aralarında Moğollar, Bulutsuzluk Özlemi, Kesmeşeker, Pilli Bebek, Işığın Yansıması Barış Akarsu ve Almanya’dan Kitty Solaris gibi gruplarında bulunduğu toplam 17 Rock grubu Temmuz ayının en güzel günlerinde büyük bir hızla festival alanına dönüştürülen Zeytinli Altınkum plajında müzik tutkunlarıyla buluşacak.

Festivale katılan grupların tam listesi şöyle;

Moğollar
Bulutsuzluk Özlemi
Kesmeşeker
Işığın Yansıması
Solaris – Almanya
Barış Akarsu
Zardanadam
Pilli Bebek
Pin Up
Karakedi
Yolgezer
Deli
Catafalque
Çamur
Repertuar Dogs
ve bir sürpriz grup…

24saat x3gün= 72 Saat Eğlence, Müzik ve Plaj
Tırmanma duvarı, paint ball, insan langırtı, trambolin, salto, rodeo, su sporları, plaj voleybolu ve daha bir çok gündüz aktivitesi festivale katılan tüm misafirlere eğlenceli saatler yaşatacak. Güneşin, Zeytinli’ ye özgü hafif bir rüzgarla etkisini hissettirdiği anda bölgenin en güzel kumuna sahip plajından berrak Ege sularına girilebilecek. Kamp alanındaki dostluklar sabahlara kadar sürecek bir sohbet ortamını açacak.

Kamp Alanı düzenleme ve koordinasyonu ; kampçılık ve dağcılık çalışmaları ile Türkiye’nin en önemli doğa ve sporları kurumlarından olan ADRENALİN tarafından yapılacaktır.

Ayrıca festivale çeşitli sivil toplum kurumlarının da katılımı da gerçekleşecek.

İnşaatı Hızla Süren Festival Alanı ;

Yaklaşık 50 bin metrekare alan üzerine inşaat edilen festival alanı gerek altyapısı gerek çarşı-pazarı ile büyük bir tatil köyü gibi olacak. Festival alanı içerisinde yiyecek-içecekten sağlık ocağına, hediyelik eşyadan plaj malzemelerine kadar ihtiyacı duyulacak bir çok şey çarşı-pazar bölümünde yer alacak. Özel bir şekilde güvenliği sağlanacak alanda 3 gün boyunca müzik ve eğlenceye doyacaksınız…

BİLGİ İÇİN: 0212 245 96 06 – 0212 245 96 07

NASIL ULAŞILIR?

Zeytinli’ye İstanbul’dan Bursa-Balıkesir-Havran-Edremit üzerinden gidebileceğiniz gibi, Tekirdağ-Çanakkale yolunu da tercih edebilirsiniz. Bu yol manzarası güzel trafiği az ve 450 kilometre.

İstanbul-kınalı arası otoyolu kullananlar Tekirdağ’dan Keşan’a sonra da Gelibolu’ya gelecekler. Buradan Lapseki’ye veya Eceabat’tan Çanakkale’ye karşıya geçmek için Feribotlar saat başı kalkıyor. Truva’dan, Edremit Körfezi’ne inerken Zeytinli sizi karşılıyor.

Aynı yolu otobüsle almak isteyenler Pamukkale, Uludağ, Kamil Koç, Akçay veya Metro Turizm’in seferleriyle gelebilirler. Zeytinli’den Edremit’e Assos’a sefer yapan minibüsler var.

1. Ulaşım : İstanbul - Bursa - Balıkesir - Edremit - Zeytinli

2. Ulaşım : İstanbul - Keşan - Gelibolu - Çanakkale - Zeytinli

3. Ulaşım : İstanbul - (Feribotla) Bandırma - Balıkesir - Edremit - Zeytinli

Yenikapı Feribot İskelesi EMİNÖNÜ : Tel:+90 (212) 517 96 96

http://www.zeytinlirockfest.com

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Rock Republic e şunun şurasında 2 gün kaldı.Hatırlatmak istiyorum

Catafalque 1 Temmuz(Cuma) akşamı saat 21:00 de sahne alacak!!!

Desteğinizi bekliyoruz!!!Rock Republic e sağlam bi giriş yapalım!!!

Geri