Alone In The Dark

trailer'nını izlediğim kadarı ile cidden güzel bir film olcağa benziyor başrollerini christian slater ve tara reid'in oynadğı filmi uwe boll yönetmiş konusunu açıklamama gerek yok sanırım oyunun bilirsiniz filmin trailerni izlemeyenler için bu link yeterli olacaktır(umarım benim açımdan bu film yönetmenin önceki izlediğimhouse of the deadgibi olmaz)

http://www.aloneinthedarkthemovie.com

Bu filmin oyununun ilk versyonunu oynayalı herhalde bi 8-9 sene oluyor. Baya kafayı takmıştım. Şu aralar 4. versiyonu piyasada ama hiç rastlamadım ben. Tabi oyununu oynadıysam kesinlikle flminede giderim. Bu bir hastalık bende. İnşallah Resident Evildeki gibi olmaz.

Bende çok özel bir yeri olan bir oyun. Cidden ama cidden çok özel. Çocukluk dönemimin en büyük nostaljisi, yaşvarırım filmle oyunu rezil etmesinler (4. oyundan sonra bir de filme katlanamam).

Az önce fragmanı izledim ve resmen ağlıcaktım. Çok kötü. Alone In The Dark'ın olayı bu değil. Ortalıkta milletin arkasından gezinen bir yaratık, havada uçuşan kurşunlar, karizmatik ana kahrman ve arkada çalan I Stand Alone hiç değil (Espri mi yapmışlar.). Nerde o Lovecraft atmosferi?
Umarım fragman yanıltıcıdır. Çok ama çok kötü. Artık Silent Hill'i bekliyoruz..

S_hifty yukarıda verilen linkte fragman var. Bu arada sen eski shifty'misin? Nick'in böyle miydi değişti mi yoksa? Bir de ilginçtir benim nick'im roth-azath değil ama başlarda öyle yapamyı planlıyordum iyi tutturdun yine :D
Endora ben Silent Hill'in çok sapıttığını düşünmüyordum (Bence 4 güzel oyun. Oynadım bitirdim). Ama filnden umutlu değilim.

Roth-Azad demiş ki:
Az önce fragmanı izledim ve resmen ağlıcaktım. Çok kötü. Alone In The Dark'ın olayı bu değil. Ortalıkta milletin arkasından gezinen bir yaratık, havada uçuşan kurşunlar, karizmatik ana kahrman ve arkada çalan I Stand Alone hiç değil (Espri mi yapmışlar.). Nerde o Lovecraft atmosferi?
Umarım fragman yanıltıcıdır. Çok ama çok kötü. Artık Silent Hill'i bekliyoruz..

ustam bu tamamen yönetmenin haltı bence fragman iyi ama sadece bu kadardır silent hil'e bence dokunmasınlar yan
oyunu b.k ederler ben house of the dead'i tam oynayacaktım ki bu yönetmen çıkıpta filmini yaptı içine eddi allahtan ki sadece 4. oyunu oynamadıom o na da zaten kötü diyolar

Gollum pardon abi ama son yazdığından pek birşey anlamadım :) Nokta falan olmayınca cümleler birbirine girmiş (Ya da bende bir sorun var). DEmek istediğini biraz daha açabilir misin?

millet filmi izledim daha doğrusu yarısına kadar neyse film iğrenç hatta şu ana kadar çıkan en kötü oyun çevirisi rezillik diz boyu kısa saçlı slater yaratık tasarımları iğrenç hadi geçtim yahu insan şu oyunu oynayan birine yaptırır filmini oyunla arasında anlatım olarak alaka yok cidden uzak durun hem vaktinize yazık hemde oyunu rezil eden bir yapıma gidip adamların bu işi yaptıklarını sanmasını sağlamayın bu oyun dan film çeken moron yönetmenlere son verilmeli zirvede bu filmin yönetmei otruyor bu arada direk imdb.com dan bakabilirsiniz film için düşünülenlere kendimden şüphe attim bir an böyle bir rezillik olurmu diye

roth abi dediğim şu, oyunun yani alonun 4.sünü oynamadım ama fragman bana iyi geldi tabi house of the dead'ide bu yönetmen film yapmıştı. bende filmi izlemden önce agorada oyununu vardı tam oynayacaktım filmi izledim. oyununa olan bütün senpatim yok oldu.silent hiil'e oynamadım ama arkadaşların dediğine göre baya iyi bir oyunmuş.filmi yapılacaksa izleriz.( resident 1 gibi olucaksa her türlü izlerim ) corvus abicim diyom ya aah yönetmen yokmu o salak bir oyunu nasıl b.k edeceğini tam anlamıyla biliyor yani içine ediyor insanın :dan geliyor

abi bu oyunun 4.cüsü çorba gibiydi. yemin ederim tam çözüm ile bile bitiremedim oyunu. süper yapmışlar ama bi türlü çözemiyorsun bulmacaları. her şey birbirine giriyor.

zordu ama kasınca bitiyordu yaf kütüphane ve son bölüm hariç öyle aşırı derecede zor değildi aslında

yaaa super zaten ne zaman yapacaklar diyordum genelde butun oyunlarIn filmleri yapILIyor bu ama farklI merakla bekliyorum

gollum1234 demiş ki:
corvus abicim diyom ya aah yönetmen yokmu o salak bir oyunu nasıl b.k edeceğini tam anlamıyla biliyor yani içine ediyor insanın :dan geliyor

ya benim şu şoma ağzım yokmu.hakkikaten bu salak yönetmen bir şeyi nasıl mahvedeceğini gerçekten biliyor abi ya fikmin dvd'sini bukdum izledim ve de filmin oyunla alakası yok ya yönetmen yine kendi kafasından uydurmuş yok paranormal araştırmalar bölümüymüş felan filmin içine edmiş lavuk izlediğime bin pişman oldum

yok abi korsanla alakası yok ben dvd'sini izledim gene bir boka benzemiyo oyunun içine sıçmış o şerefsiz yönetmen bozuntusu yine sabım bozdu bak salak herif ya ollurmu böyle bir şey canım oyunun içine edeceksen ne demeye filmini yapıyosun be

Geri