ring 2

yosun demiş ki:
:) bencede o kadının kağıtları kesişi şarkı söyleyişi baya güzel sahnelerdi..

evet gerçekten çok güzeldi o sahneler...

ya samara ya cidden aciyorum kiz anne sevgisinden, sefkatinden yoksun o kadar yoksa o da özünde iyi bir insandir eminim 8)
ve filmi izlerken hiç bi sahnede bile gerilmedim ne yazik ki umarim birgün bende beni gerebilcek bir film izliycem... :? :cry:

hepiniz gözden kaçırmış arkadaşlar.ring 3 yolda bence.niye mi?
hani hatun taşı kapattı ya ben gördüm orda hafif bi boşluk kaldı valla:p
bi daha tırmanır ve boşluktan hafifçe ittirirse açılacak o kapak gene bak demedi demeyin nah yazdım buraya

ring 3 çekilirse samara'nın karizması iyice yerlebir olduğu bir film olur sanırım.. sokaktaki insanlar samara'ya "naber küçüğüm bak bana anne diyebilirsin istersen tatlı şey seni!" diyip yanagından makas alırken samara'nın "eki eki" diye güldüğü duygusal-komedi türü bir film bile olabilir..

İlk filmde dolap açılınca kızın suratından acayip tırsmıştım 2.de de filmi izlemeden önce şimdi bunlar o suratları daha da iğrençleştirmiştir die tırsmıştım ama yok, ne bir yenilik var ne bişi, gözüm de alıştı artık. Bir de benim karizmatik "seven days"ci samaramı zavallı şefkate ihtiyacı olan çocuk triplerine sokmuşlar,"mummy" filan da dedi ya bitti gözümde. ama 3.cü çıksa gitmez miyim, giderim gene, çok iyi değil ama berbat da değildi bence. zaten ben "the village"a katlanabilmiş insanım :D

İlkini beğenmiştim, bunu da beğendim. Güzel olmuş çocuğun arka arkaya fotoğraf çekişi, uyuma olayı falan. Samara'nın örümcekvari hareketlerle kuyudan tırmanışı da gerdi beni. Şefkat ve merhateme ihtiyaç duyan bi imaj çıkmış ortaya gerçi ama.

denizkizi demiş ki:
yosun demiş ki:
:) bencede o kadının kağıtları kesişi şarkı söyleyişi baya güzel sahnelerdi..

evet gerçekten çok güzeldi o sahneler...

ya samara ya cidden aciyorum kiz anne sevgisinden, sefkatinden yoksun o kadar yoksa o da özünde iyi bir insandir eminim 8)
ve filmi izlerken hiç bi sahnede bile gerilmedim ne yazik ki umarim birgün bende beni gerebilcek bir film izliycem... :? :cry:

inanmıyorum ya cidden gerilmedinmi yani.... altıncı his cevapsız arama lanetli tepe blair cadısı ve dierleri hepsi birbirinden korkunç...

halka ise en sevdiim filmlerden biri... samara morgan çok tatlı ve korkunç :p

Geri