Mesut Uğurel Gitar Workshop 25 Mart 2012 17.00 Rock'n Rolla Bar Taksim

'Forum Meydanı' forumunda vera music tarafından 6 Mart 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  MESUT UĞUREL GUITAR WORKSHOP
  25 -MART-2012 PAZAR 17.00
  ROCK’N ROLLA BAR TAKSİM

  1991 yılında müzik hayatına başladı. 1994’te Londra’ya gitti. Musicians Institute, Guitar Institute of Technology(G.I.T)’ye kabul edildi ve bitirdi.

  Frank Gambale’nin ‘Master’ sınıflarında bulundu. Teknik anlamda gitarı yeniden icat etmiş olan Michael Angelo’nun workshoplarına katıldı. Uzun yıllar Michael Jackson ile çalışarak, dünyanın en geniş seyirci kitlesine konser vermiş olan Jeniffer Batten’ın kliniklerine katıldı. 2001 yılında Steve Vai ile tanıştı ve tecrübelerinden faydalanma imkanı buldu.

  Eric Roche, Ivor Goldberg, Merlin Rhys-jones, Rob Smith, Ed Speight ve Mario Abagliati’den jazz armonisi, teknik, solo gitar ve emprovizasyon eğitimi aldı. Pop, Funk, Latin, Jazz, Rock tarzlarında eğitim gördü. Türkiye’ye döndükten sonra üç yıl Asım Can Gündüz ile birlikte çalıştı.

  Türkiye’nin en başarılı ve donanımlı gitaristlerinden biri olan Mesut Uğurel, tüm çalışmalarını ve birikimlerini geleceğin büyük gitaristlerini yetiştirmek için sizlerle paylaşıyor.
  Sanatçı, 25 mart 2012 Pazar günü saat 17.00’de Rock’n Rolla Bar’da gitar ve müziğe dair tüm sorularınızı yanıtlarken bir yandan da keyifli saatler geçireceğimiz bir workshop için karşınızda olacaktır.
  Facebook etkinlik linki:
  Mesut Uğurel ilgili linkler:
  http://www.youtube.com/watch?v=EEvM0BeVLi8
   

Bu Sayfayı Paylaş