Felis

Çekimler de bir o kadar eğlenceliydi değil mi :D
Bu sefer uğurlu gelsin. Çünkü ne zaman yeni afiş yaptıysak grubun başına bir iş geldi bugüne kadar :(. Neyse geçmiş geçmiştir. 8O
Yeni afiş, yeni şarkılar, tam gaz! Herkesi bekliyoruz :metal

ezqi demiş ki:
Çekimler de bir o kadar eğlenceliydi değil mi :D
Bu sefer uğurlu gelsin. Çünkü ne zaman yeni afiş yaptıysak grubun başına bir iş geldi bugüne kadar :(. Neyse geçmiş geçmiştir. 8O
Yeni afiş, yeni şarkılar, tam gaz! Herkesi bekliyoruz :metal

evet, perdeyi bile yannış takan bi gitaristle çalışmak nasıl bi duygu bilmiyorum ama :) yinede eğlenceliydi resim çekiliş aşaması...

bu cuma herkesi bekliyoruz, süper olucak süpeerr :cigara (in your eyes dansı :))

Olm GG, o zıplayan adamın metronomu diyorum, bozukkkk diyorum
bak metronom bu(smiley çıkmıyo)
ama dur hızlı bu da galiba, ne diyom ben ya...
ONY!!! :elsalla

iyi davulculuğun dave ismiyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum,öyle olsaydı "Dave Beckham Band" diye bir band olmazmıydı? ONY!!!

Zor durumda verdiğin destek ve meşhur ekipman,baget, vs :) unutmaların için saol, foreplay'i ve seni canı gönülden destekliyoruz (bkz. akrabalık ilişkileri fln.)
Su altında solo olmaz, dağılır o ses :LOL:
Hayırlı programlar...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Canım arkadaslarım :D
GAZİ UNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ 12 MAYIS(saat 5 gibi herhalde)BAHAR SENLİGİNE HEPİNİZİ BEKLERİZZZZZZZZZ

Geri