Yalınayak

yeni basçımız belli degil hasanın işlerinin yogun olması nedeniyle onlada calısamadık
ama adayımız uygar
bakalım ne yapacaz
bizi dinleyenler biraz saşırabilir bestelerin üstünde biraz oynama yaptık gruba 2. gitar geldigi icin
ama cok memnun kalcaksınız eminim

Evet kısa bir süre için grup elemanlarının bazıları tatilde.. Ama kısa zamanda toparlanıp daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak için çalışacağız.

tatil benim için bitti şimdi çalışma zamanı ve yakında gitaristimiz ve bascımız hazır olduğunda yoğun bir çalışmanın ardından yeni beste ve cover lar la karşınızda olacağız...

barker demiş ki:
tatil benim için bitti şimdi çalışma zamanı ve yakında gitaristimiz ve bascımız hazır olduğunda yoğun bir çalışmanın ardından yeni beste ve cover lar la karşınızda olacağız...

Sıcaklarda da çalışma azmi ne kadar olur bilmiyorum ama hadi bekliyoruz eylül-ekim'e ;)

Başarılar

UuYuRR demiş ki:
grup elemanlarindan birinden duydum desem size yeterli olur umarim CeKeS daw1l... arkadaslar bir aciklama yapsaniz sayfaya

yalınayak grubu baştan beri belirttigim gibi hobi grubu yada karı kıza hava atmak için kurulmuş bir grup değil dagılmak gibi amacı yok felsefesi hayat görüşü olan bi grup hangi eleman demişse bunu kendide öğrensin yalınayak ın dağılmaya hiç mi hiç niyeti yok
en azından ben bunun için mücadele edicem
o istiyorsa grubtan ayrılabilir kimseyi zorla tutmuyoruz grubta

ya Selam Söle bi şeyh istijekt,im sizden bir Kaç Tane şarkı Demosu yada söYLediğin Şarkı Cdsi Ciddi bir Konser düşünüyoruz Şebnem Ferah vede Teoman Haluk levent Felan işTe istanbuLda oLCak Bu Konser Reklam Ajansımız için Bize Bu Demoları YollarSanız Sevinirim...

Geri