Yalınayak

sevgılı yıgıt askerlık olayın olmadan hem bızım ıcın hem kendın ıcın hıc bısey olmasa bıle YALINAYAK ıcın bı kayıt yapmanı bır cok kısı gıbı bende cok ıstıyorum...
eger kı bestelerınızı gıtmeden bıızm ıcın olumsuzlestırısen cok sevınıcem abi.. cunku hepınızı bırmılyonbınbesyuzmılyonucyuzaltmısbesbıntrılyonyuzmılyar kadar cok sevıyorum ve saka bı yana o kayıda gırmenızı ıstıyorum...

sagol uyur bizde seni severiz ama grubun hala sorunları var yani sorun dediğim keman eksimiz var ama en kısa zamanda halldersek bu olayı kanal kayıt yapmayı düşünüyoruz bir şarkı için

Arkadaşlar yalınayak 1 ay içerisinde kayıda girecek fakat grup içinde bi takım karışıkıklar var.
Sizce önce hücum kayıt mı?
yoksa
Direk kanal kayıtmı?

düşüncelerinizi iletirseniz seviniriz...

UuYuRR demiş ki:
sevgılı yıgıt askerlık olayın olmadan hem bızım ıcın hem kendın ıcın hıc bısey olmasa bıle YALINAYAK ıcın bı kayıt yapmanı bır cok kısı gıbı bende cok ıstıyorum...
eger kı bestelerınızı gıtmeden bıızm ıcın olumsuzlestırısen cok sevınıcem abi.. cunku hepınızı bırmılyonbınbesyuzmılyonucyuzaltmısbesbıntrılyonyuzmılyar kadar cok sevıyorum ve saka bı yana o kayıda gırmenızı ıstıyorum...

yiğit bak :)

bu arada arladaşlar besteler çok sağlam oluyor.En kısa sürede görüşmek üzere...

Valla Arkadaşlar temiz ve parasız Ev kaydı:) hücumdan daha iyidir kapın biriniz yapın.. Kanal çok para bea.. Bence yalınayak ın demosu çıktımı en az 4-5 şarkı olmalı.. o yüzden ya sağlam bi hücum yada ev kaydı derim. yani biri kanal gerisi olmasa pek iyi gelmez kulağa.. çok para yav.. Başarılar Saygılar

canım onursalcım we diğer yalınayak üyeleri,demoyu cidden sabırszlıkla beklioruz!!her zaman söylediğim gibi çok sağlam bir grup yalınayak,piyasada her zaman görmek istediğimiz bir grup.yakında görüceğimi de umuyorum ;) başarılar arkadaşlar..

Arkadaşlar Yalınayak bundan 7-8 ay önce kayıda girdi fakat kayıdın müzikalitesi bizce çok yetersiz kaldığı için yayınlamadık..Şu aralarda gerçekten çok sıkıntılı dönemlerideyiz dağılma gibi bi sorunumuz var umarım dağılmayız.Burdan dağılmadığımızı halen Yalınayak' ın ayakta olduğunu bildirmek istiyorum...

Saygılarımla...
Yalınayak Davulcusu ;)

Geri dönmek pek olanaklı gözükmüyor.Hayat hepimiz için çok değişti.Sanırım büyüdük ama Yalınayak bize çok şey öğretti.Ben şimdi bir mermer fabrikasında üretim şefliği yapıyorum.Onursalla görüşmüyorum,diğer elemanlarlada öyle işin garibi insanı hayatta bu kadar tutkusu varken birşeyleri neden yarım bırakmış olması garip ama yinede bunca zaman sonra unutmamanız Yalınayak güzel birşey teşekkür ederiz.Olumlu olumsuz herşey için.

Geri