The Aluminium Company (Rock) - Ankara

ya siz takmayın kafanıza..siz çok güzel konser verdiniz kaçıranlar üzülsün..ben sonunu kaçırdım ama çok güzeldi izlediklerim!!! umarım bir dahaki konserin sonuna kadar kalabilirim..

arkadaşlar gerçekten kafanıza takmayın sizden öğreneceğimiz çok şeyler var bizlerin nede olsa bizler daha 19 yaşındayız abilerimizsiniz.. bu arada 23 nisanda seyduna, pokerhead, durak,idea sahne alacak yeniden pokerhead diyin ve gelin arkadaşlar bekliyoruz...

23 Nisan Cumartesi:

İdea
Durak
Pokerhead
Seyduna

Aluminium Company elemanlarını bizi dinleyip eleştirmeleri açısından orada görmeyi çok isteriz saygılar...

AluminiumBass demiş ki:
Dünkü konserde moralımız biraz bozuldu, sanki biz çalmaya başladığımızda dinleyiciler kaçmaya başlıyor. Bakıyoruz, sadece yerleri süpüren adam var, mesela. :LOL: Çok komikti. Ama şimdi bu foruma bakıyoruz, çok güzel destekleyici mesajlar var. Herkese teşekkür ediyoruz.
Can, 23 Nisan'da ben oradayım!
bence çok yanlış düşünmüşsünüz. insanların yerlerine geçme nedeni:
1. si tarzınız gereği oturup rahatca dinlenicek bir grup. sahnenin hemen yanındaki masada çok güzel dinledik.
2. si sizin yaptığınız müziği çok az insan biliyor. bu yüzden sadece pogo yapmak için gelen bir sürü sığır doluşuyor oraya.
gerçekten güzel bir performanstı. ilk konsere göre daha başarılı, eminim gittikçe çok daha güzelleşicek. :alkıs

HangNaiL demiş ki:
AluminiumBass demiş ki:
Dünkü konserde moralımız biraz bozuldu, sanki biz çalmaya başladığımızda dinleyiciler kaçmaya başlıyor. Bakıyoruz, sadece yerleri süpüren adam var, mesela. :LOL: Çok komikti. Ama şimdi bu foruma bakıyoruz, çok güzel destekleyici mesajlar var. Herkese teşekkür ediyoruz.
Can, 23 Nisan'da ben oradayım!
bence çok yanlış düşünmüşsünüz. insanların yerlerine geçme nedeni:
1. si tarzınız gereği oturup rahatca dinlenicek bir grup. sahnenin hemen yanındaki masada çok güzel dinledik.
2. si sizin yaptığınız müziği çok az insan biliyor. bu yüzden sadece pogo yapmak için gelen bir sürü sığır doluşuyor oraya.
gerçekten güzel bir performanstı. ilk konsere göre daha başarılı, eminim gittikçe çok daha güzelleşicek. :alkıs
utkuya sonuna kadar katılıyorum şimdiden fanınız olduk sizlerin sonuna kadar sevicez sizleri aliminium company rules!!1

walla bak ben de merak ettim şimdi..son konseriniz ne güzeldi ama maalesef sonuna kadar kalamadım o yüzden bir an önce bir konser daha bekliyorum lütfennnn :p

Can, Shibby, ilginiz için çok çok teşekkürler. Sizin gibi destek verenler olmasaydı, The Aluminium Company çoktan iflas edecekti, galiba. Uzun süre yazmıyorum foruma, çünkü son konserimizden sonra çok karamsar düşünmeye başladım - bir şey yazmaya ne gerek var, sonuçta kimse bizi merak etmiyor diye :cry:. Ama bakın, işte, yanıldım, merak edenler varmış. :D Biz daha ölmedik, hatta bir konser olacak! 14 Mayıs Cumartesi günü Gazi Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Bahar Şenliği'nde biz çalacağız, sanırım saat 14:00'te.

Şenliklerde çalacak olmanız çok güzel. Siz bırakın karamsarlığı. Sizin, sizinle ilgilenmeyenlere değil, ilgilenenlere önem vermeniz gerekir. Müzikte tek amaç alkış toplamak değildir arkadaşlar...
Bence umut var, ben sizi beğeniyorum, müziğe devam.

şenliklerde çalmanız beni çok sevindirdi orada olacağım merak etmeyin.. karamsar düşünmeninde bence bir manası yok nede olsa tarzınız farklı herkes alışık değil sizinle gerçekten ilgilenenler için müziğinizi duyurun örnek bizler.. sizin forumunuza yazı yazıyorsak merakımızı dile getirmek içindir bu arada sizle birlikte bir organizasyon istiyorum olabilirse haberleşelim sizleri seviyoruz...

Sizinle Gazi Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Bahar Şenliği'nde beraber çalacağız ama farklı günlerde :) Görüşmek üzere. Başarılar...

Teşekkürler, junkcan, sizlere de başarılar diliyoruz. 13 Mayıs'ta gelemeyeceğiz, çalıştığımız için, ama 8 Mayıs'ta Biziz'de de çalıyormuşsunuz, o konsere geleceğim.

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Black Tooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 5 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

Teşekkürler, Can. Böyle gruplarla aynı sahnede olmak biraz korkutucu açıkçası, ama layık olmaya çalışacağız. Benim konser öncesi paniğim erken başladı. :(

Geri