Vocal Cords

arkadaslar demo basarılı olmus,dinledim begendim. Umarım İzmirde oldugum dönemde konseriniz olur da geliriz egleniriz.
Uzaklarda olan eski bir dost ;)

konser olsun senlik olsun

sezon acılısını opusla yaptınız sanırım bu sene ve bende oradaydım hane derler ya sene nasıl baslarsa oyle gıdermıs yanı kendınızı senenın basından bellı ettınız ben hayatımda boyle eylendıgımı hatırlamıyorum opuldunuz cabuk bı konser daha verın.....

ne yapıyor

uzun bi süre sonra bugün türkrock'a baktım da burayı çok boşladıgımızı fark ettim bişeyler yazayım dedim......

vocal cords bu aralar yeni demosunu kaydetmek üzere .....

yeni demonun şarkıları tamalandı geriye bi tek kayıt kaldı. Demo yine 5 şarkıdan oluşuyor....

yakın bi tarihte ellerinizde olacaktır...

Vocal Cords adını birsüredir duyuyor ve demolarını görüyordum,ama bir türlü dinleme fırsatım olmamıştı..

şarkılara ulaştım geçenlerde,gerçekten iyi bir müzik icra ediyorsunuz,sound açısındanda gayet başarılı..

İzmir'den böyle şeylerin çıkması beni umutlandırıyor..

en yakın zamanda canlı istemek isterim sizleri,kolay gelsin.

morvedelisi demiş ki:
Vocal Cords adını birsüredir duyuyor ve demolarını görüyordum,ama bir türlü dinleme fırsatım olmamıştı..

şarkılara ulaştım geçenlerde,gerçekten iyi bir müzik icra ediyorsunuz,sound açısındanda gayet başarılı..

İzmir'den böyle şeylerin çıkması beni umutlandırıyor..

en yakın zamanda canlı istemek isterim sizleri,kolay gelsin.

çok tesekkürler morvedelisi izmirden boyle şeylerin çıkamsı seni umutlandırdıgı kadar bizede güven saglıyor . Bir önceki mesajda da yazdıgımız gibi şu aralar ikinci demonun kaydı ile ugrasıyoruz ikinci demonun kaydının bir oncekinden daha iyi olabilmesi için şu aralar bazı kararlar almak durumundayız ve o yuzden bu aralar (istanbul ve bursada olabilir ama) izmirde 1-2 hafta içinde bi konser gozukmuyo ama oldugunda da buradan duyuruyoruz zaten.....

kardesim siz bi sonraki konseri ne zaman vereceksiniz ya ... çabuk olun biraz konser olsun gelelim , dagıtalım......
konser isteriiizzzzzzzzzzzz

ha bu arada duyduguma göre yeni demoda yoldaymıs konser de yeni sarkılardanda calın. çok merak ettim bak şimdi....
:D

merak etme slipdon su anda ufak tefek sorunlar atlatıyoruz ama bir iki hafta içinde konserler(de demoda) geliyor ....

konserlerde hep birlikte sapıtmak bagırmak eglenmek ve aglamak dilegiyle bekleyiniz......

hallediyoruz

arkadaslar yazmak istedim içimden geldi iki hafta sonra bi aksilik olmazsa kayda giriyoruz bence heyecanla bekleyin bu kayıdın ilk demodan cok daha iyi ve heyecen verici olacagını sanıyorum

Geri