Blackstar Ht Dual

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Gökberk Karakavuz tarafından 13 Mart 2012 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba arkadaşları benim sizlere bir sorum olacak blackstar markasının ht dual pedalıyla ilgili.Bir preamp olması 3 farklı kanal olması lambalı olması ısf olması benim yeterince ilgimi çekti youtubedan vs videolarınıda izledim ton olarakta bana yatkın tonları var pedalın.Grubumdada ritim gitaristim ve sadece wah delay ve bu preamp ve di box beni götürcek durumda ve tek eksiğim bu pedal.Bu pedalı kullanan arkadaşlardan veya deneyenlerden iyi kötü tüm yorumlarını esirgememelerini istiyorum.Şimdiden çok teşekkür ediyorum cevap veren herkese.
   
 2. açıkçası ne tarz yaptıgını bilmiyorum ama çoğu rock türünde seni rahatlıkla memnun edebilecek bir pedal sıcak tonları ve driveları var pişman olmazsın diye düşünüyorum
   
 3. Tarz olarak genellikle rock denilebilir çoğunluk hafif haraketli eski parçaları falan rock cover yapıyoruz
   
 4. dostum o zaman kesinlikle memnun kalırsın pedaldan
   
 5. Kullanıyorum, iyiki almışım diyorum. 3 farklı kanaldan ziyade üzerindeki svichle pedalın cleanine geçiş sağlayabiliyorsun. Çalım esnasında eğilmen gerekir. Normalde iki kanal gibi düşün. Zevk renk meselesi ama ben kullanırken lambaların verdiği sıcak tonu alabiliyorum. Preamp özelliği yok speaker emu. özelliği var. Ben kabin çıkışını kullanmıyorum çok başarılı gelmiyor. Bir dezavantajı yazın biraz fazla ısındığını hissedebiliyorsun. Isf özelliğide gayet başarılı ton yelpazesini fazlasıyla genişletiyor. Tam verim alman için amfiyle birlikte kullanmanı tavsiye ederim. Tonları gayet başarılıdır.
   
 6. Yorumun için teşekkür ederim alcam inşallahta bir kaç yorum daha görmek istiyorum kötü bir tarafı varsa falan ?
   
 7. Amfiyle değilde di box ile kullanmayı düşünüyordum direk sisteme girmek için denediniz mi hiç tonlarda farklılık çok belirgin bir şekilde oluyor mu ?
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş