Sin City

Yapim:2005
Yönetmen:Robert Rodriguez ve Frank Miller
Oyuncular:Bruce Willis,Mickey Rouke,Benicio Del Toro,Clive Owen,Rosaria Dawson,Michael Clarke Duncan,Josh Harnett,Elijah Wood,Nick Stahl,Jessica Alba,Michael Madsen

Konu:Sin city sehrinde Goldie adinda tek aski olan kadini öldurenleri arayan Marv.

Konu aslinda daha cok sehrin ne durumda oldugunu gösteriyor ve görebildiginiz gibi oyuncu kadrosu baya kalabalik ve benim uzun zamandir nasil olacak diye cok merak ettigim bir film. Sirf Benicio icin izlerim filmi ama öbur oyuncular ise baya iyiler var da tabi benim sevmediklerim olsa da kesin sevenler vardir onlari da :) 1 nisan tarihinde Amerika`da gösterime giriyor. Turkiye`de ne zaman girer bilmiyorum ama benim bir hafta sonra falan herhalde bilgisayarimda olur :) Film nasil olursa olsun bence sadece kadrosu icin bile izlenebilir...

trailer gerçekten müthiş filmin rkasında rodriguez ve tarantino olmasa özellikle şu yeni nesil hollywood hatunları jessica alba brittany murphy falan görünce insan çok tırsıyor ama yönetmene güveniyorum umarım rezil etmez el mariachi serisini sonunda çok kötü bitirdiği gibi

mükkemmel bi trailler kadro da güsel çizgiromanı kumadım ama yende mükkemmel geliyo gözüme tarantinonun olması da ayrı bişey karakterler çok saalam

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dun Amerika`da sinemalarda cikti ve elestirmenler falan izleyenler gelmis gecmis en iyi filmlerden biri diyorlar cok merak ediyorum ve iyice heyecanlandim. Bazi kadin oyuncular sirf seksilik olsun diye koyulmus ve cok hos olmuslar super 2 haftaya kadar yukler izlerim ve daha cok anlatirim...

Şöyle diyeyim, Sin City'nin neo-noir kapsamına girdiğini duyduğum anda film ilgimi cezbetti... Çünkü zaten wikipedia'da Film Noir başlığını incelerken görmüştüm filmi ilk olarak.

Bence çok güzel olacak. Çekimlerin karanlık çizgi roman havasında yapılması inanılmaz başarılı. Gelince ilk gün gideceğim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Siyah-beyaz ve renkli efektler cok guzel oturdugunu duydum filme ve bazi trailer haric ufak ufak sahneler gördum super olmus. Özellikle Mickey Rouke`un mukemmel bir performans sergiledigini söylediler. Bruce Willis gördugum ufak yerlerde yine karizma Clive Owen ve Benicio`da aynen öyle. Star Wars`dan daha cok merak ediyorum ha :D

imdb de 8.5 gibi uçmuş bir puanda dolaşıyor bende merakla bekliyorum ama star wars kadar değil tabi. İyi bir film beklemekle koskaca bir saganın son halkasını beklemek apayrı şeyler.

CorvusTheHeretic demiş ki:
imdb de 8.5 gibi uçmuş bir puanda dolaşıyor bende merakla bekliyorum ama star wars kadar değil tabi. İyi bir film beklemekle koskaca bir saganın son halkasını beklemek apayrı şeyler.

O saganin kisisel olarak ne kadar sevildigi de var ;) Bu arada 8,5 degil 8,7`ye ucmus ki bu onu imdb listesinde ilk 10 film arasina koyar ve baya buyuk bir sey bu bakalim ne olacak iler ki gunlerde. Yalniz imdb forumlarini okumayin derim sonunu anlatmis birilerio ve ben yanlislikla okuma salakliginda bulundum insallah dogru cikmaz. ve biri giciklik yapiyordur...

ya bir ara su cursed adlı wes craven filmide 7.4 du o gazla indirdim ve rezil buldum filmi sonra 1 hafta sona bir baktım 5.0 düşmüş neyse bu filmi bağlamaz ama o not bence zamanla düşebilir söyle 20.000 oya gelsin bir.Gerçi insanı manyak derecede meraka sokuyor.Traileri emuleden indirebilirsin yada fragmantv ye üye olup izleyebilirsin vs..

ya hu baya güzel bir fragmanı var filmi sabırsızlıkla bekliyorum cedrix sana da teşekkür ederim link için bir de ya şu soundtrack ı nasıl dimleyecez sitedeki bir türlü açılmıyo

gollum1234 demiş ki:
dvd si ortalıkta dolaşıyo bile yakaladığım an kapıcam beeeeeeeeee

Cok kötu kaliteler var su siralar. Bekle 1-2 hafta daha divx falan cikmak uzere bildigim kadariyla ben haber veririm iyi bir versiyon ciktigi zaman. Öyle kötu versiyonlar alip kendinizi bu zevkten magdur etmeyin :)

Duzelttim cok kötu kaliteler var dicektim cok kaliteler var demisim :)

evet özellikle emüle linki verirsen süper olur muhtemelen piyasadakiler kesin sinema çekiminin revize edilmiş halidir(nası yapıyorlar hala anlamadım)

en sonunda filmin vcd'sini buldum ya böyle bir film olur mu miller-rodriguez ikilisi şahane bişr yapım çıkartmışlar tabi filmde tarantinonun da parmağı olmasıyla ortaya tam anlamıyla insanı kendşne bağlayan bir yapıt çıkmış.elijah woodu o role nasılda cuk diye oturtmuş lar herif tam bir psikopat olmuş ve cedrix sana katılıyorum o kadar hatunun neredeyse hiç bir halt işlemeden bu kadar iyi uyum sağlar (goldie(jaime king) sana aşık oldum )dwight 'ın karekterinin kırmızı ayakkabılarına hasta oldum. marvine gelince bir insan bu kadar cüsseli ve bu kadar seri olabilir. Biraz daha yazarsam filmi anlatıcam en iyisi burada kesyim

beklentilerinizi yuksek tutmayın. muhteşem tutun bence bu hayatımda gördüğüm en iyi on yirmi film arasına rahatlıkla girer. yaşasın bağımsız ruh yaşasın bağımsız sinema

Geri