Funk Ltd

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda RunRabbitRun tarafından 24 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. Artık her Pazartesi saat 21:30'da Dummy'de çıkacak olan Funk Ltd soul, funk, blues, reggae vs. üzerinde yoğunlaşan 7 kişilik bir grup. 60'lardan bugüne uzanan bir skaladan seçili repertuvarıyla hoş vakit geçirebilirsiniz. Şayet bildik gidişattan bayıldıysanız, kesinlikle tavsiye edilir!

Arkadaşlara başarılar diliyorum ilk dinleyicilerinden biri olarak.... :elsalla Son halini de inşallah yerinde görücem. :ask

Kendilerini de bu foruma belkiyoruz...

Peki kimler var bu funk Ltd' da

arman turgut- vokal
    baran düzce- bas
    can erkan -gitar
    can soysal- trombon
    evtan alpturkan- saksafon
    onur uşkay davul
    pınar özhan -trompet

:elsallaa

2. yaw gitarıstınız ayrılırsa bi haber verin yada boyle bi grup daha falan kurulursa funk la ugrasmak istiyorum bi denk gelmiyo ekip :)

3. Bu arada hayırlı olsun.İnsallah obur hafta

4. Hahaha gitaristin ayrılacağını hiç sanmıyorum Barboros :zipla
    Temel kuruculardan kendisi

5. deha

deha

85
    0
    300
    Başarılar umarım pazartesi gününü canlandırırsınız. Genelde Dummy için ölü bi gündür.Bi de dummy'nin ses düzeni yedi kişilik bi grupu tam olarak kaldırmayabilir.

6. repertuardan şarkı örnekleri verirseniz sevinirim.başarılar

7. ilk programınıza geldim ve 3 parça falan dinleyebildim... Vokal çok iyi... Üflemeliler de biraz üflese tam olacak :) saygılar sevgiler...

8. uraz

uraz

43
    0
    300
    Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Konuyla alakasız özel sohbetlerinizi irc.turkrock.com'da yapabilirsiniz.

9. başarılar dilerim tarzınız oldukça hoş gelip dinlicem kesin..

10. qecen bızız konserı ıdare ederdı hadı sıze basarılar

11. bugunn office de konser afişii bastırıoduu birilerii kimdi o??

12. ooo burda konuşulmuşuz. Bizimkiler dedi turkrock'ta forum açmışlar diye. Gorkem hocam saol soylediklerin icin. Gruptaki kırışıklıkları da en kısa zamanda gidermeyi düşünüyoruz inşallah. Geçen sizleri de izlemeye geldik, pek hoşnutuz cümlenizden, bir de maroon 5 çalmasanız harika olacak. Tüylerim diken diken oluyo, elimde değil :)

Diğer bir yandan dummy pztesileri sakin oluyor, evet. Ama başlamak lazım bir yerden. Neticede Flu da bir aralar sırf pazarları gölgede çıkardı. Bu tür müziği dinlemek isteyene uygun da olabiliyor bazen.

Afişi de bastıran bendim, hiç bi halt kaçmıyo gözünüzden :)

Arman

13. kacmaz kacmaz :wink:

14. sonunda tesrif ettiniz demek digerleri nerde? yoksa sinavlarla mi ugrasiyorlar? :lol:

15. evet sınavlardan sıkışma oldu. bu pztesi dummy olayı da yok, ondan sonraki pztesi ancak devam edeceğiz hayırlısıyla.

16. başarılar hepinize özelliklede trompetçinize:)

17. tuna çıktı mı guruptan???

18. tuna? tuna deyince aklima tuna atabinici geliyor ki o bu grupta hiç calmadi. yoksa başka bir tuna mı bu? :)

19. Bir haftayı sınav ayağına sektirdikten sonra bu hafta dönüyoruz yine dummy'e. Pazartesi 21:30'da müziğinde pirinç seven herkesi bekleriz. :)

20. Bu cuma gecesi Saklıkent'te gerçekleşecek olan "Funk n Blues Night" kapsamında kardeş gruplar Funk a la Turka ve Soul Project ile main hall'da beraber sahne alacağız. Güzel bir aktivite olacağa benzer.

Tarih: 22 Nisan 2005
    Kapı açılış: 20:30
    Giriş Ücreti: 7,5 ytl

detaylar http://www.saklikent.com adresinde görülebilir.

Bu Sayfayı Paylaş