Funk Ltd

daha keyif alarak çalmamıştım.dün orada bulunan,dinleyen,kalkıp tepinen,sahneye çıkmaya çalışan herkese teşekkürler :D

keşke imkan olsa da bundan böyle dummy yerine hep odtüde çalsak...

dummy programı bu akşam(13mayıs cuma) da iptal, parti mi ne varmış.

funk ltd sevenleri cumartesi saat 15'te başkent üni. şenliklerine bekliyoruz(tabi şenlikler iptal olmadıysa)

gelişmeleri buradan takpi edin

Frankie :) bak konser öncesi konuştuğumuzda pek bir hayıflanmıştın ortamlardan. Ama ne oldu :) millet acayip coştu yahu...Süperdi konser, hepimiz ayaktaydık.Demek doğru yer önemliymiş.
Tebrikler..............

Buarada CAn'a hareket birazcık diyorum, hareket
hehehheheheh

"Sevmediğim bir şenlik seyircisi görmedim" -- Ahmet Didley Watkins

Ya seyirciden burda şikayet edemem. Zaten genelde de Maroon 5 duyunca 50 yıldır görmediği anasını bulmuş gibi davranan seyirci dışında kimseye kıllığım yok. Ben seyirci YOK diye hayıflanıyorum. :)

Can'ın o gün japon balığı ölmüştü, o yüzden biraz düşünceliydi :)

FRankie sen ne ukala bir adamsın yahu....Her söze karşılık iki çift sözün oluyor
Dinleyici gelmiyor olmuyor, dinleyici geliyor coşuyor öyle veya böyle yine olmuyor napıcaz biz seninle?

Can'ın balığı için üzüldüm buarada.

Biz niche bir market hedefliyoruz aslen. Genelinde evcimen, ama ve fakat cumartesileri eğlenmeyi seven 28-35 yaş aralığındaki solak ve sarışın boşnak asıllılar gelirse gerçekten süper olacak.

Can'ın balığına gelince, yapılabilecek hiç birşey yoktu. Grupça yastayız. Bakma öyle şuh kahkahalar atıp litrelerce alkol aldığımıza. İçimizi kemiriyo.

eğlenmek,zıplamak,ard arda çıkan 2 grup yüzünden kendinden geçerek nefes alamamak.Odtü şenlikleri.. topraklama yöntemiyle içimizde biriken enerjiyi dışarı çıkartıp öncelikle nötr hale,sonralıkla pozitif hale dönüşü sağlayan grup elemanlarına teşekkür ederiz efenim ;=)

asıl bizler frank'in sahneye çıkıp "oohohoohoooo" demesiyle çığlıklar atmaya başlayan ve sahneden inene kadar da bi saniye olsun susmayan,durmayan,yerine oturmayan,sahnede bizlere derin hazlar yaşatan,"ulan bugünleri de görmek varmış" dedirten seyircilere teşekkür ederiz grup elemanları olarak.

her grubun hayalindeki seyirci budur diyorum,bundan böyle bizi yalnız bırakmamanızı dileyerek sevgi ve saygılarımı sunuyorum orada bulunan herkese :elsalla
siz olmayınca müzik yapmanın anlamı,keyfi olmuyo inanın :D

odtu'de uzuldugum iki nokta vardi:
1-dummy programlarina alistigimdan olsa gerek cok kisa geldi :)
2-bir sise dolusu sarap dokulduu.. icemeden.. bohuhu

onun disinda kesinlikle cok guzel bir konserdi, insanlar hoplayip zipliyordu, kalabalikti etraf, frank beylerin sesi inanilmazdi.

ozledim yahu konserleri!

Yönetici Uyarısı:Mesaj silinmiştir.Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

biziz hadisesi saçmasalak nedenlerle iptal olmuştur.

onun yerine aynı gün öğlen 14:30 sularında kuğuluparkta ördeklere kazlara çalıcaz.

sahneye simit-kraker-bisküvi vb atılmaması rica olunur.

ayrıca bu hafta da dummy programı yalan dolan olmuştur,halil beye artık "parti enimıl" şeklinde hitap etmeyi öneriyorum ben.

Geri