Unadorned (Doom-Death) - Ankara

unadorned odtülü bir doom-death grubu.2001 de kurulan grup tam kadrosuna 2004 te erişti. unadorned şu ana kadar kendi bestelerinin yanı sıra konserlerinde opeth(bleak) ve novembre(onirica east) coverları çaldı. grubun kadrosu şöyle:

aykut: vokal
sedat: gitar+vokal
gürer: gitar+vokal
mustafa: bas
hasan: davul

odtu metal gunlerınde dinledim. çok iyilerdi. opeth in bleak sarkısını cok iyi coverlamıslar.uzun zamandan beri konserleri yoktu. umarım en yakın zamanda tekrar dinleyebilirim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar unadorned 17 nisanda gölge barda doom on stage organizasyonunda phronesis ve apeiron la beraber sahne alacak. bekliyoruz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
demo geliyor

tatili fırsat bilen unadorned 19 mayıstan itibaren demo çalışmalarına başlıyor.kayıtlar raven da olucak ve yedi şarkı kaydedilecek
ayrıca 29 mayısta phronesis le bir konserimiz oacak. bu sayfadan tekrar duyuracagız.herkesi beklerriz

ve demo geldi....

ve sonunda unadorned demo çalışmalarını raven da tamamladı.7 şarkıdan ouşan demo toplam 42 dakika sürüyor. demo pazar günkü konsere hazır olacak.herkesi konsere bekliyoruz.
bu arada kayıtlarda bize yarımcı olan kaya'ya (Crossfire) ve raven daki herkese (bülent, kaan, abulkadir, deniz.....) teşekkür ediyoruz.

demo playlist
1-unadorned destiny
2-denial
3- the leaving
4- one minute
5- disintegeted bond
6- fake
7- reasons

İşte budur. Unadorned un kendi kendine yakıştırdığı tembellik sıfatının ne kadar yanlış olduğunu görüyoruz.

En yakın zamanda edinip dinlemeyi umuyorum.

.....reasons................

demo

Phronenis Guitar-back vocal der ki;

Demonuzu 2,5 ytl ye alan tek ben varım galiba. (Taksi parası :LOL: )

Walla küsel olmuş yafu. parçalara tarz olarak pek yakın olmasam da müzik bayaa iyi. tebrikler walla.

yalnız kapak konusunda biraz daha çalışılabilirdi. Kızmayın sakın ööle eleştiri olsun diye yazmıyorum. Kardeş grup Phronesis'den küçük bir tavsiye... :p

Ayrıca yolcu konserinde de çok iyiydiniz. Besteler bayaa iyiydi. çok problem yaşandı ama yine de bunlarla başa çıkmayı bildiniz. tekrar tebrikler.

gökmen kardeş daha görüntülere bakmaya fırsat bulamadım yaw.
eleştiriler için ise teşekkür ederiz, hertürlü görüşe açığız.yolcu konseri içinse: bikez daha diyorum çok kötüydük ama seyircinin memnun kalması bizi sevindirdi diyebilirim.şahsen günün en iyisi phronesis ti diyorum.
bu fotogrock olayı nedir? acaba nacizane bizde şu çirkin yüzlerimizin fotoğraflarından edinebilirmiyiz mümkünse?...:)

siz hala reasons demosunu edinmeyenlerdenmisinizzzzzzzzz?

unadorneddrums

Sevgili dostum Sedat'ın gitar çaldığı, arada bir vokal yaptığı güzel bir gruptur. Adı gibi süssüz, sadedir. Çok yakın zamanda enstruman hakimiyeti de yüksek seviyelere ulaşacak. Demolarından da 10 tane aldım. (O kadar da severim death metali(!) ) Başarılar Unadorned...

Cocuklar tebrik ediyorum.

Gurer beni tanir. Sevgiler
Buarada grubunuzda Aydınlı bi arkadas varmis galiba. Oyle mi? Ben de Aydınlıyımdır da. Tanışalım.ş

Başarılar

melankolik ve bestenin havasına uygun sözler yazan bir grup..
clean vokal ,parçanın havasını birden değiştiren bölümlerde ortaya çıkarak, insanı durgunluğa itiyor..bu türü (opeth vs..) seven arkadaşlara tavsiye ederim..

arkadaşlarıyım diye demiyorum.. :)

ps: sedat ben demoyu kaybettim yav..

GG

Geri