in between

in between , "one night stand"'den emre aksoy ve "raatsiz"'dan murat can tarafından şubat 2001'de kuruldu. yıl sonuna kadar olan zaman diliminde gruba "less"'den cenk ve "low"'dan çağdaş dahil oldu. mayıs 2003'de cenk gruptan ayrıldı. eylül 2003'de çıkan "inner world chaos" isimli demonun ardından çalışmalara bir süreligine ara verildi. grup , mart 2004 tarihinde ankaralı emocore grubu "since yesterday" ile birlikte 4 parcalik bir split çıkardı. in between , "drp records" tarafından çıkartılan bu splite "bye for now" ve "trust" parçalarıyla katıldı. 23/11/04'de "studio adore"'da yeni demo için çalısmalara başlandı.grup ocak 2005 başlarında crackpot diy records tarafından çıkartılan "pure love violence" isimli 4 way splite planes mistaken for stars ( usa ) , candy sniper ( england ) ve since yesterday ile birlikte katıldı.

bugüne kadar bizleri destekleyen tüm dinleyicilerin dışında en son sahne aldığımız ankara/biziz bar civarlarından since yesterday , selftorture , the next highway ve deja-vu gruplarına , ayrıca zeynep ve peline sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. kalbimiz ankara'da kaldı..

yemin ederim ağlıyacağım.sizlere çok alıştık.artık şunu bilin ankara' da bi aileniz var.ve ankara artık sizi çok seviyor,tekrar görmek istiyor.saygılarımla.
since yesterday adına burak...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı hisleri biz de yaşıyoruz burak. oradan dönüp buraya alışmamız biraz zaman alacak doğrusu. umarım en kısa zaman da tekrar ankara'da sahne alabiliriz. herkese sevgiler..

Gecen gün bende Biziz'deydim..
Ellerinize sağlık, yaptığınız türde gayet başarılısınız ve soundunuz kulağa güzel geliyor, umarım daha güzel şeylere imza atarsınız..
Tebrikler:.
İyi çalışmalar..

mükemmeldiniz..soundunuz oturmuş gurur duydum böle bi grubun varoldunu öğrenince..
izmir,ankara veya herhabgi biyer sizinle sahte paylaşmayı yine çok isteriz..
cumartesi için çok teşekkürler mükemmeldiniz..

Arkadaşlar öncelikle sizi ankarada görmek mutluluk vericiydi .Emrecim yıllar sonra yıllar sonra die kafanın etini yedim zaten heralde hehehe... Ben de düşüncelerimi burda da yenilemek istiyorum:) çok başarılıydı gerçekten performans olsun besteler olsun:) sound' la ilgili şeylerin olması çok normal ama hiç bi şeye gölge düşürmedi bunu saymadık tadına doyamadık yine bekliyoruz ankaraya enn kısa zamanda:) kolay gelsin çalışmalarınızda ve de birlikte konser vermek dileğiyle de aynı zamanda ...zeynep

Keşke daha uzun kalabilseydiniz Ankarada! Müziğinizle, dostluğunuzla kısacası herşeyinizle mükemmelsiniz! Sizlerle aynı sahneyi paylaşabilmekten gurur duyuyoruz Since Yesterday olarak. Çok güzel ve heyecan verici bir haftasonuydu en yakın zamanda tekrar beraber olmak dileklerimle.. İzmire çok çok sevgiler!

hala kendimize gelemedik. bizi el üstünde tutan ankara insanlarıyla sadece müziğimizi paylaşmak yetmedi gibi. tekrar tekrar deneyler yapılmalı her bir bireyle. en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. sevgiler...

emre , çağdaş , murat <3 in between

ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler. umarız konsere yeterli ilgi olur. pazar günü görüşmek üzere. sevgiler...

ya bende konserdeydim...ortam boştu gerçi ondan pek fazla elektrik alamadığınızı düşünüyorum...dawulcunuz iyi gibiydi tek hatırladığım o..bide kendi parçanızı çalmakiçin çağrıyı sahneye çaardınız o kaldı aklımda...böyle işte...yine bekleriz...

dOrrie demiş ki:
ya bende konserdeydim...ortam boştu gerçi ondan pek fazla elektrik alamadığınızı düşünüyorum...dawulcunuz iyi gibiydi tek hatırladığım o..bide kendi parçanızı çalmakiçin çağrıyı sahneye çaardınız o kaldı aklımda...böyle işte...yine bekleriz...

açıkcası ortamın boş olması bizim eğlenmemize engel olmadı. son derece iyi vakit geçirdik. konserde çaldığımız tüm parçalar bize aitti. çağrı, ilk demomuzda bulunan 3 parçaya eşlik ederek bizleri daha da eğlendirdi. konsere geldiğin için teşekkür ederiz ve asıl biz yine bekleriz :) sevgiler...

herzaman efendim ne demek...aynı organizasyonlarda tekrar görüşmek dileğiyle..konserde zaten en üstte öyle aptal aptal ne olduğunu anlamaya çalışan ablaların yanındaydım :D bidahaki gelişinizde ne olduğunu onlarda anlarda bende açıklama yapmaktan kurtulup sizi dinlemeye fırsat bulurum:D

evet üst kat garipti. bu arada bir aksilik olmazsa 23 nisan cumartesi kilink ve harcıalem ile birlikte roi barda sahne alacağız. şimdiden duyurulur. sevgiler...

Geri