Tuborg Goldfest @ 4-6-7 Temmuz, Parkorman

Tuborg Goldfest 531268_392890497402952_1853135.jpg
Tuborg GoldFest (powered by Istanbul Open Air Festival)​
Dünyanın birçok ünlü grubunu rock müzikseverleri ile buluşturacak “Tuborg GoldFest”le İstanbul müziğe doyacak. Temmuz ayında İstanbul Parkorman’da gerçekleşecek festivalde, dünyaca ünlü grup ve sanatçılar sahne alacak.​
Parkorman, yenilenen çehresiyle “Tuborg GoldFest”e ev sahipliği yapıyor. Şehrin göbeğinde, stres ve kargaşadan uzakta, doğayla iç içe olacak bu festival, Türkiye’deki tüm rock severlerin de buluşma noktası olacak.​
“Tuborg Goldfest” türler arası dağılıma gösterdiği özenle de dünya standartlarında bir festival olma özelliği taşıyor. Rock’n’roll, numetal, senfonik rock ve hard rock gibi rock müziğin farklı türlerinden dev isimlerin sahne alacağı festival, rock müziğin farklı türlerine gönül veren herkese muhteşem bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.​
“Adam Gibi Bira %100 Malt Tuborg Gold” sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Tuborg GoldFest”te, Guns’N’Roses, Evanescence, Apocalyptica, Within Temptation, Godsmack, In Flames, Lacuna Coil, Ugly Kid Joe gibi dünyaca ünlü isimler müzikseverlerle buluşacak. Festivalde rock sevenleri bekleyenler bununla da sınırlı değil. Ülkemizin rock müzikteki en önemli sanatçı ve grupları da festival kadrosunda yerini almış. Pentagram, Redd, Erdem Yener, Gürcan Ersoy, Ayşe Saran bu isimlerden sadece birkaçı. 3 tam gün sürecek festival, İstanbul’un merkezinde müzikle dolu bir yaz geçirmek isteyenleri ağırlayacak.​
Purple Concerts organizasyonuyla 4, 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek “Tuborg GoldFest”in biletleri, 3 Nisan’dan itibaren satışa sunuluyor.​
Festivale katılacak şu ana kadar kesinleşen grup listesi aşağıdadır (ilerleyen haftalarda yeni gruplar açıklanacaktır):​
Guns’N’Roses​
Evanescence​
Within Temptation​
Godsmack​
Lacuna Coil​
In Flames​
Apocalyptica​
Pentagram​
Ugly Kid Joe​
Skindred​
Sweet Savage​
Redd​
Erdem Yener​
Ayşe Saran​
Planeur​
Gürcan Ersoy​
...​
Bilet fiyatları:​
VIP Kombine - 530.00 TL​
Sahne Önü Kombine - 371.00 TL​
Normal Kombine - 148.50 TL​

Biletix sayfasında +18 yazmıyor ancak ortalıkta gezinen afişlerde sağ altta +18 ibaresi var.Nedir ne değildir bilen var mı? Arkadaşım almış sayfada yazmadığına aldanarak şimdi bu adamı kapıda almayacaklar mı yani?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O konu hakkında hiç bilgim yok maalesef. İlerleyen zamanlarda açıklanır elbet.

Dosyalar

• Tuborg Goldfest 531268_392890497402952_1853135.jpg
    Tuborg Goldfest 531268_392890497402952_1853135.jpg
    108.3 KB · Gösterim: 608
Megadeth'e bilet almadığım iyi olmuş. Bu festivale gideceğim umarım +18 yaş sınırı yoktur.
Bu arada Normal Kombine çok mu arkalarda oluyor açıklarmısınız?

Ugly Kid Joe'da varmış.. Vay anasını.. Birleşmişler demek ki..

Herşeyi anladım da "powered by Istanbul Open Air Festival" ne demek onu çözemedim :)

Çok ünlü bir grup daha bağlanacakmış deniyor,ismi sürpriz olacak imiş.
Kiss'in dünya turnesine çıkacağını hesaba katarsak,sanırım Kiss gelecek.
E tabi Kiss geliyorsa,orada olmak farzdır.

beyler arkadaşım ile gideceğim fakat arkadaşımın reşit olmasına bir kaç ayı var. içeri girmekte sıkıntı sorun olur mu? olursa da bir çözüm yolu yok mudur?

İki adet kombine (4-6-7) bilet hala satılık. 100 TL istiyorum tanesine. Yakında tek günlük biletler açılacak hemen hemen buna yakın bir rakam olacak gitmek isteyen kaçırmasın diyorum.

Tuborg Goldfest'e tek ya da çift bilet satıyorum yarın konser başlangıcında elden teslim edebilirim. Fiyat 110 tl 0531 293 95 83

Geri