Çorlu-Tekirdağ

'Forum Meydanı' forumunda zlatan1937 tarafından 4 Nisan 2005 tarihinde açılan konu

1. bu forumda hiç tekirdağlı çorlulu vs. yok mu? :cry:

2. var...

3. nere? tekidağ? çorlu?

4. Çorlu.

5. çorlululara duyurulur garaj.org da çorlu buluşması düzenlenmiştir isteyen turkrock çıları da bekliyoruz :)

6. bende katılabilirim yaza olursa

7. 16-20 mayıs arası

8. bende corluluyum

bende corluluyum

9. maden çorludasınız istanbula gelmek cok mu zor bir saat en fazla bir dahaki istanbul buluşmasınada bekliyorum sizleri...

10. OoOoOOoo Çorlulular'da artış var ne güsel.HornyDevil Çorlu'da bi buluşalım İstanbul'a da geliriz sıkma canını :D

11. oda olurduda ben ankraya gidicem bkın takip edin istanbul bulusması avrupa yakası forumunu :)

12. arkadaslar bende corludayım sizleri beklerim buraya ii olur corlu ilk defa rock cıları görsün

13. Çorlu? çorlu? varmı çorlu? Ben abi ben!

14. Artışı görmek gerçekten sevindirici.

15. Ya bi gidin manyakmısınız corluda nerde buluscaz tikkyler gibi orion da mı oturucaz :) gelin istanbula diyorum bak :)

16. :lol:

17. Bu konuda çok haklısın HornyDevil...Çorlu'ya çok acil bi rockbar,yada rock cafe neyim açılması lazım.Patron uşaklığı yapmaktan da fırsat kalmıyo ki baba İstanbul'a gitmeye.

18. aslında güzel bir mekan var bak..collezzione oldugu caddenin sırasında ilerde bisey kahve var fena değil valla..ama birkac kisi rahat edilirmi bilmem corluda olanlar gitsin bi baksın..

19. Sahaf Cafe var oralarda ama o cadde üzerinde değil.

20. Sahafıda biliyorum..ehh fena değil orasıda tabiiki..ama orayada borcum vardı birkac ay oncesinden ;) herneyse ben zaten simdi 5.de kayıtlarım var..ondan sonrası icin birsey ayarlayın bakalım..

Bu Sayfayı Paylaş