Bu Gitar Nedir Acaba?

Arkadaşlar şu gitarın marka ve modelini merak ediyorum bilen varsa söyliyebilir mi ?
228520_6495305799_527965799_363186_4965_n.jpg

Müzikal ve folklorik açıdan ne denli zengin bir kültür mirasına sahip olduğumuzu gösteren son derece güzel bir vidyo. Tv'de denk gelip, seyrettiğimde de çok beğenmiştim.

04:16'daki gitara gelince; 'Yetenekli bir kardeşimiz güzel bir solo çalmış, bendler bende aynı şaşırtıcı etkiyi yapmadı.'

07:10'da yeralan şu sazla yapılan numara, trük benim daha çok hoşuma gitti.

Emeği geçen tüm müzisyenlerin kabiliyetlerine sağlık.

Beni 00:44 'teki köpek bitirdi yav :D müziği duyunca sanki "dur lan güzel çalıyo 2 dakka dinliyim" der gibi oturuyor :roflmao:

Bir de 07:26 'daki tele tonu çok hoşuma gitti :)

ben bu videonun doğa ile ilgisini hala çözemedim :) dördüncüsü bile çekildi ama doğa için bir konser geliri ne bileyim bağış , organizasyon falan görmedim hiç. toplanıp şarkı yapılıyor ama ufaktan kişisel reklama dönmeye başlamış hissi uyandı bende. umarım yanılıyorumdur.ciddi ciddi araştırdım bunu. genel izleme yorumları da (youtube v.s.) müzikle ilgili doğayı sallayan pek yok gibi.

Vgg9Lr.jpg

Açacağım başlık aynı olacağından yeni açmadım burdan sorayim..

Arkadaşlar bu gitarın modeli nedir? Resimin bilgi yazısında Fender standart olarak geçiyor, standartlarda böyle bir renk var mı?

Geri