The Thirteenth Floor

13. Kat Alman-Amerikan 1999 yapımı bir Josef Rusnak filmi. Ben filmi çok beğenmiştim, gerçekten de sıradışı bir film. Tekrar izlemek istiyorum yalnız filmin dvd sini bulamıyorum. Film hakkında hem sizin düşüncelerinizi almak hem de filmi nereden bulabileceğim hakkında bilgi almak istedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçtiğim filmi ya kimse izlememiş yada beğenilmemiş sanırım. Bende nerde bilinmeyen film varsa gidip onları seviyorum işte. Bu da garip oldu tabii kendine mesaj yazmak.

evet, ben bu filmi ilk defa bir iki ay önce bir tv kanalinda izlemistim, aslinda konusu cok orjinaldi, yalniz ayni zamanda kompleks bir filmdi, yani ikinci bir defa izlemeyi ben de cok istiyorum...

bende gecen niyetlendim ama film yarım kaldı konu oldukca ilgi çekiciydi herzaman muhabbeti geçerdi matrix'in esin kaynaklarından diye zaten bir 13.Floor bide Dark City...
zamanında az HIM izleyip dinlemedik başrol oyuncusunu beyenmedim ama adını unuttum o yüzden filmdeki adı Douglas Hall ı yazıcam...

herşey iyide birde sonunu getirebilseydim iyi olucaktı...

film'i bulamayan arkadaş heryerde Divx ci mevcut biraz araştırırsan bulabilirisin...

Marix ve Dark City'den sonra pek heyecanlı sayılmaz. Oyunculuk da kötüydü bence, tabi bi kaç adamı birden aynı filmde oynamak zor(!) olsa gerek:))

Biraz ağır eleştirilmiş gibi geldi yapıldığı zamanıda göz önüne alırsak çok sağlam bir senaryo. Çok vurucu bir son. Gayet izlenilesi bir film.

Ben de geçen gün gördüm. Çok etkileyici bir film değil. Oyunculukla ilgili yorumlarınıza katılırım. Ama bana göre Matrix'den çok daha kaliteli bir anlatımı var. MAtrix'le karşılaştırma sebebimi biliyorsunuz.

Geri