Uluslararasi Alışveriş Için Www.samash.com

Tabikide, dediğim gibi bir dergi veya gazeteyede konu olmuştu. Giyim kuşam vs. cok rahat geliyordur eminim ve siparişte eden coktur. Ama elektronik eşya müzik enstrumanları felan bilmiorm isteyen varmı.
Güvenilir gibi gelior, denemek lazım.
Eksi Sözlük'te de ilginç yorumlar mevcut.
Bu tarz işi yapan kargo firmalarıda varmış ayrietten. Incelemek araştırmak lazım.

iksinde de aldığım ürünün gümrük fiyatının kaç para olacağına dair bir bilgi bulamadım, bildiğim kadarıyla %18 kdv + 50 ytl civarı hava parası olması lazım ama?

sertsessiz myus dan bahsediyorsan eğer, sağ tarafta hesaplama bölümü var, önce Türkiye'yi seç, sonra getirteceğin aletin pound ( lbs ) yada Kilogram ( Kg ) cinsinden ağırlığını yaz, kargo ve gümrük fiyatının ederi sana ayrı bir pencerede çıkacaktır..

Ve yine myus'dan bahsediyorsan eğer, anlaşmalı firmalara nereden baktın ben de onu göremedim de :D

denedim dediğini de sadece tahmini kargo fiyatı gözüküyor orada.

sol taraftaki menülerden services başlığı altındaki shopping linkse baktım, orda entertainment bölümünde müzik de var ama aktif olanların hepsi cd falan satıyor.

bir de şöyle bir gerçek var ki:

Access USA Rates for TURKEY

Sign-up and Annual Charges

--------------------------------------------------------------------------------

Setup (one time) $ 35 US
Annual Membership (per year) $132 Or
Monthly Membership (per month) $15

:eek:

www.international-orders.com dan denesenize birde
Daha önceden garantinin de bulaştığı douwantit in yeniden servise girm hali.
Onda üyelik ücreti yoktu. Siparişi verirken kendidi belli bir gümrükleme bedeli hesaplıyordu.
Bu şekilde 1-2 alışveriş yaptım.
Aldığı ücret te az değildi ama.

Stormcrow demiş ki:
www.international-orders.com dan denesenize birde
Daha önceden garantinin de bulaştığı douwantit in yeniden servise girm hali.
Onda üyelik ücreti yoktu. Siparişi verirken kendidi belli bir gümrükleme bedeli hesaplıyordu.
Bu şekilde 1-2 alışveriş yaptım.
Aldığı ücret te az değildi ama.
abi o adresi denedim fakat türkiyeye yollamıyorlar sanırım country den başka ülke seçemiyorsun bir tek amerika var yoksa benmi çözemedim hala olayı.

sertsessiz demiş ki:
denedim dediğini de sadece tahmini kargo fiyatı gözüküyor orada.

sol taraftaki menülerden services başlığı altındaki shopping linkse baktım, orda entertainment bölümünde müzik de var ama aktif olanların hepsi cd falan satıyor.

bir de şöyle bir gerçek var ki:

Access USA Rates for TURKEY

Sign-up and Annual Charges

--------------------------------------------------------------------------------

Setup (one time) $ 35 US
Annual Membership (per year) $132 Or
Monthly Membership (per month) $15

:eek:

Ohannesburger :roll:

Arkadaşlar Amerika'dan aldığım ürünleri viabox.com ile getirttim. Çok da memnun kaldım. Bir sorun olduğu zaman 1-12 saat içerisinde hemen geri dönüş alabiliyorsunuz. Ayrıca kargo takibi için uygulaması da var snapler ile kutularınızı takip edebiliyorsunuz.

www.viabox.com adresine giderek siz de faydalanabilirsiniz.

Geri