Nefes (Rock) - İzmir

walla iğrenç bi kalabalık vardı cuma gunu korktum açıkcası girmeye , 3 ten sonra anıl çıkmış konser sonrası tekrar sahneye , dinledik rahat rahat
Grup üyeleri hiç uğramıyo haketten ,biz öle kendi aramızda yapıyoruz yorumlarımızı ,napalım

rollerblade demiş ki:
walla iğrenç bi kalabalık vardı cuma gunu korktum açıkcası girmeye , 3 ten sonra anıl çıkmış konser sonrası tekrar sahneye , dinledik rahat rahat
Grup üyeleri hiç uğramıyo haketten ,biz öle kendi aramızda yapıyoruz yorumlarımızı ,napalım

tekarmı çıktılar sahneye süper ya bana hiç denk gelmedi kim bilir neler söylemiştir...

Grup üyeleri neden girsin yaw bi sürü işleri var geçen duymuşum Anıl'ın canı sıkılmış kalkmış Amerika'ya gitmiş :LOL:
gene denk gelirse sölerim girin bakın diye

Genjuro demiş ki:
CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
arkadaşlar ben kurban konserinde cuma günü izledm bu grubu bi bakayım dedim başlığa gercekten çok iyiler neden bu kadar geç açılmış aşlık. grup üyeleri hiç ugramıyolar mı foruma?
vokali ben çok begendim anıl dediğiniz arkadas sanırım gelecek var onda... muse parçalarına sesi ii gidiyor birde paranoid android çaldılar ben çok begendim başka bi amatör gruptan dinlemeiştim bu şarkıyı iyi de çaldılar yane. sesi ona da güzel gitti ayrıca çok değişik şarkıları da söleyebiliryor. paso duman çaldılar bayıyor duman artık... ama millet eğlendi sonuçta... bassçı da çok iyiydi elektrocuları gercek elektrocuları değil falan dediler ama bilmiyorum... davulcu da baya iyi dün alsancakta kordonda gördüm davulcularını...ehuehuehu

hepsinin uzun bir bar geçmişi var zaten yukardada ondan bahsediyorduk anıl'ın gerçekten izleyice hakim bir havası var yani eylendiriyo insanları...

gelecek vadettiklerine bende inanıyorum bakalım zaman gösterecek...

ama şöle bir şey daha var barlardan elimi ayağımı kestiğim dönemlerde anıl ı dinleye giden arkadaşlarım bana Outkast - Hey yaaa bide Usher - Yeah çaldıklarını sölemişti bende gözümle görmem lazım demiştim :LOL: gerçi ne zamandır gidip dinleyemiyorum ama denk geldinizmi siz bu parçalara :?:
yok yaa denk gelmedik o şarkıalra ne usher ı yaa iyiki de denk gelmeidk ama duman lara denk geldik çok piyasa oldu ah falan çaldıalr ona lafım yok ama herşeyi yak ve bu akşam çalınmaz ki be abi... paranoid android çalan adam bu akşam çalarmı yafss... ehuehuee

hepsi gelenlerin isteği çalıyolar işte daha nelerrr var repartuarlarında bir bilsen gerçi bende unuttum :LOL:

kurban dan Yosmayı deli çalıyolar yanlız belirtmeden edemiyecem :p

Genjuro demiş ki:
hepsi gelenlerin isteği çalıyolar işte daha nelerrr var repartuarlarında bir bilsen gerçi bende unuttum :LOL:

kurban dan Yosmayı deli çalıyolar yanlız belirtmeden edemiyecem :p

haketten yosma hakkındaki görüşlerine yürekten katılıyorum ,
bu arada istek şarkıları pek taktıkları söylenemez ,valla adamlar canları ne isterse çalıyo

hakketten yaa ne iğrenç bi harekettir o , bi de alışkanlık haline getirdi tükürüyo sürekli oraya buraya

dün ege şenliklerinde gördüm ayak üstü muhabbet ettik burdan bahsettim turkrock da hayraanların bekliyo diye tamam dedi bakcakmış birazda yazar herhalde 8)

Geri