RH(-)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda abyss007 tarafından 7 Nisan 2005 tarihinde açılan konu

1. slm arkadaşlar 1,5 senedir sahnelerdeler. Şuana kadar çeşitli barlarda çaldılar. İlk yolculuklarına DEEP rock barda başladılar daha sonra sırasıyla NAZ ve DUNGEON'da sahne aldılar. Ayrıca eskişehir DOORS PARK'ta winter fest. 1 festivali adı altında çaldık en son OOZE unırock fest te çaldılar..
    :metalhead
    ELEMANLAR:

RH(-).........alternatif rock
    vokal-serdar
    bass-erdal
    davul-kemal
    gitar-sinan

2. Dinlediğim En sağlam Gruplar Arasında...
    Kesinlikle gidip dinlemenizi şiddetle tavsiye Ediyorum
    Ve acaip Mütavaziler :)
    herkezlere Selam Olsun

3. merak ettim :) başarılar...

4. Dinlemek isterim. Grup Eskişehirli mi? ayrıca tüm grup elemanlarının sondan 2. harbi "A" bu gerçekten çok önemli bir nokta ;)

5. izmirli grubuz ayrıca eskişehirde winter fest 1'de sahne aldık

6. buarada her c.tesi saat 21:00'da deep rock barda sahne alıyoruz herkesi beklioz. ayrıca kardeş grubumuz olan GRİ MEVSİM'e başarılarının devamını diliyoruz

7. mat

mat

701
    0
    600
    Tarz ne :?:

8. Alternatif

9. Arkadaşlar selam... 15.05.2005 pazar günü tekrar eskişehir DOORS PARK'ta sahne alıyoruz. :lol: Grubumuzu merak eden ve dinlemek isteyen herkesi beklioruz. Konser sonrası grup hakkında yorumlarınızı iletirseniz seviniriz :wink:

10. evet şimdi sıra yorumlarınıza geldi... Doors park'ta bizi dinleyen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz...

11. Bencede dinlemenizde fayda var. $ahsen her cumartesi dinlerim kendilerini.. Ali$kanlik yapiyo bi muddet sonra :D
    Ayrica solo gitaristi muthi$... Ama tereyaglimi yoksa yaylalimi bilemiyorum :p

12. dağıldınız mı yoksa?

13. dağılmadık beyaw
    bascı arıyoz
    hemide çok aciiiiiiiiillllll

14. o niye gitti ki?

15. istanbula taşındıda yazık oldu valla... :(

16. ya arkadaşlar bas gitara hakim yetenekli insanlar yok mu burada
    aciiiiiiiiilllll bassscıııı arıyoruz
    Rh(-)

17. valla sanırım bulcaz ama umarım yetenekli arkadaşlar denk gelir.....

18. ya gençler şu bass olayını ayarlayalım, artık çıkıp çalmak istiyorum, bar ortamını özledim....

19. harbiden abi ya ciddi bende sıkıldım
    davul evde yatıyo walla bi bascı bulalım artık
    arkadaşlaaaaaarr
    Rh(-) bas gitarist arıyorrr!!!!!!!

20. Arkadaşlar eleman arayanlar kısmına bi not bırakın bence. Burdan bulma şansınızın yüksek olacağını zannetmiyorum :)