j&d brothers gitarlar

'Elektro Gitarlar' forumunda equiron tarafından 7 Nisan 2005 tarihinde açılan konu

1. hakkında fikri olan var mı? les paul custom taklidi olan lc-3 modelini alma gibi bir fikrim var?

2. bende var memnunun sert tonları var yanlız alırken kilit sistemli alacaksan akor problemi cok yasabilirsin iyi ayar yapmak gerekiyor

3. les paulleri bi harika şiddetle tavsiye ederim

4. ben de de les paul kasa var.ben klavyede veya başka bi yerinde problem bulamadım kaldı ki gitar yapımı ile ilgileniyorum manyetikleri biraz daha iyi olabilirmiş ama 300 dolara çok iyi.daha sonra belki paf falan takarım

5. ben caldım walla bana sorarsanız cok iyi bir gitar degil JD alacagıma cort alırım bence cortlar daha iyi

6. abi sen tarzını bilmeden konusuyorsun

7. Arkadaşlar bu firmanın 6 telli bassları hakkında bilgisi olan varmı?

8. j&d kardesler epiphone un ilk ureticileriydiler lakin sonra kendi sirketlerini kurdular turkiye disturbutorleri galiba motif muzik ben bi kac kere denedim guzel gitarlar tavsiye ederim epiphone ayarındalar heralde.

9. epiphone dan iyi oldugu yerler modelleri var sahidim deneyin denemesi bedava

10. o dediğin tüneldeki birinin uydurmasıymış.

11. uydurma yada gercek ama jd su sıralar fiyatına gore performansı super gitarlardan biridir les paul ozellikle dusunenler 300$a sıfır bu kalitede bulamazsınınz

12. dooru ben de var iyi diyorum.valla.300 dolara ancak bu kadar les paul olur.meraklısına.kaldı ki 200 dolarlık campbell gitarının sapına ibanez yazmış adamım.seven ne yapmaz ki

13. adamımsın petrucci2 bizde prince gitara fender yazmıstık aşkın bi durum ortaya cıktı

14. ahahah kanımızda var bu tip olaylar :D

15. gidip bağlamaya ESP mi yazsak yada ramazan davuluna TAMA fln iğrenc bi durum soz konusu nolur siteden atmayınn :p

16. les paul falan demeyin şuna.

17. 951s modeli çok iyidir

18. ibanez de yazarım les paul de derim.paran çok heralde

19. gitarlar fena değil nihayetinde çok kaliteli olma iddasında değiller, fiyatlada dengeliyor sanırım bunu..
    ama headstock ları çok çirkin :D ve siyah hardware modeli yok sanırım..
    bide baya 7telli modeli var ama satmıyo diye getirmiyolarmış, buralarda 7telli bulmak çok sorun özellikle daha ucuz bişeyler arıyosanız.. nedense artık :!: :?: gönül ister tabi bir k-7, universe falan ama malumunuz ($$$) ;)

20. hmmm iyiymiş.öyleyse şahin alıp üzerine mercedes-benz logosu takarsın bakın benim mercedes'im var diye dolaşırsın her yerde.mantıklı ve inandırıcı tabii.affedersin ben böyle düşünemedim aslında çok çok zekice.

Bu Sayfayı Paylaş