j&d brothers gitarlar

E

equiron

hakkında fikri olan var mı? les paul custom taklidi olan lc-3 modelini alma gibi bir fikrim var?

ben de de les paul kasa var.ben klavyede veya başka bi yerinde problem bulamadım kaldı ki gitar yapımı ile ilgileniyorum manyetikleri biraz daha iyi olabilirmiş ama 300 dolara çok iyi.daha sonra belki paf falan takarım

j&d kardesler epiphone un ilk ureticileriydiler lakin sonra kendi sirketlerini kurdular turkiye disturbutorleri galiba motif muzik ben bi kac kere denedim guzel gitarlar tavsiye ederim epiphone ayarındalar heralde.

dooru ben de var iyi diyorum.valla.300 dolara ancak bu kadar les paul olur.meraklısına.kaldı ki 200 dolarlık campbell gitarının sapına ibanez yazmış adamım.seven ne yapmaz ki

gitarlar fena değil nihayetinde çok kaliteli olma iddasında değiller, fiyatlada dengeliyor sanırım bunu..
ama headstock ları çok çirkin :D ve siyah hardware modeli yok sanırım..
bide baya 7telli modeli var ama satmıyo diye getirmiyolarmış, buralarda 7telli bulmak çok sorun özellikle daha ucuz bişeyler arıyosanız.. nedense artık :!: :?: gönül ister tabi bir k-7, universe falan ama malumunuz ($$$) ;)

Geri