Alf

Hakaten Müsfik Kenter mi seslendiridi ya.Kulag1mda yanki yapiyo sesi hala ama hic onun sesine benzetemiyorum.Alla alla Müsfik Kenter yok ya o degildi heralde.?

s_hifty demiş ki:
ya ismini alf diye hatırlıyorum yanlış olabilir idaş reklamlarını izleyince aklıma geldi orada tüyleri kırpılmış dayak yemiş gibi gözüken bir alf var alf in taklidi tamamen hatta esprisini bile çalmışlar
Evet o ALF'in ta kendisi. Bende çok severdim o diziyi. çok sempatik bir aile-komedi filmiydi. hemde güzel mesajlar verirdi hep insanlara..

Bence o reklamı yaptıran firma, ALF için telif ücreti ödemeli. Belki sadece imajını kullanmak için ödemişlerdir bilmiyorum.
Ama sen sadece avatar'ında kullandığın için, 1 YTL ödesen yeter :)

alf in yana yatırılmış saçlarının kızdığında ya da heyecanlı heyecanlı bişeyler anlatırken böle karışması falan çok hoşuma gidiyodu benim..eheh..

Rockman1 demiş ki:
s_hifty demiş ki:
ya ismini alf diye hatırlıyorum yanlış olabilir idaş reklamlarını izleyince aklıma geldi orada tüyleri kırpılmış dayak yemiş gibi gözüken bir alf var alf in taklidi tamamen hatta esprisini bile çalmışlar
Evet o ALF'in ta kendisi. Bende çok severdim o diziyi. çok sempatik bir aile-komedi filmiydi. hemde güzel mesajlar verirdi hep insanlara..

Bence o reklamı yaptıran firma, ALF için telif ücreti ödemeli. Belki sadece imajını kullanmak için ödemişlerdir bilmiyorum.
Ama sen sadece avatar'ında kullandığın için, 1 YTL ödesen yeter :)
1 ytl yetmez ben mahalledeki kedileri toplar götürürüm ona :)

s_hifty, az önce Alf dizisinin yapımcı firmasıyla görüştüm. telif hakkını istiyorlar senden. yarım saat pazarlık ettim telefonda ve 1 ytl'den 50 kuruşa indirmeyi başardım. Hemen bana 50 kuruş gönder.
Banka hesap numaramı veriyorum: Dünya bankası: 07599 85544 654321
Havale ücreti 100 milyon TL. ama sen mahalledeki kedileri, köpekleri topla götür bankaya, o zaman ücret almazlar :LOL:

Cevap "c" şıkkı malmek :)

Bunlar bir bölümünde bir böceğe malmekten gelen büyütücü spreyden sıkmışlardı, devasa böceğe sineklikle vurmaya çalışan alf hala gözlerimin önünden gitmez :)

Rockman1 demiş ki:
s_hifty, az önce Alf dizisinin yapımcı firmasıyla görüştüm. telif hakkını istiyorlar senden. yarım saat pazarlık ettim telefonda ve 1 ytl'den 50 kuruşa indirmeyi başardım. Hemen bana 50 kuruş gönder.
Banka hesap numaramı veriyorum: Dünya bankası: 07599 85544 654321
Havale ücreti 100 milyon TL. ama sen mahalledeki kedileri, köpekleri topla götür bankaya, o zaman ücret almazlar :LOL:
eheueh aslında parayı vermesem alf in elinden dayak yemekte güzel olur ha :D(çok pis geyik çevrdik yeter be :p)

Alf şu anda ne yapıyor ?
a)kuzeni necati idaş reklamlarında oynadığı için sinir kriz geçirdi ve intihar etmeyi düşünüyor
b)gezegenine geri döndü hatuna hatun demedi
c)kedi maması işine girdi
d)gördüğü ilk mağazadan gidip bir idaş yatağı aldı ve horul horul horuldadı
e)turkrock.com a carolgerber nickiyle girdi ve gözüne kestirdiği kesileri özel mesajdan taciz ediyor
:p

Ahh Alf ahh kahramanım benim.Ben aşık olmuştum Alf e küçükken.Çok yakışıklı geliyordu bana.Hiç kaçırmazdım.Garip ama gerçek:) Ya çok özledim ben çocukluğumu ve Alf i.

Eh, madem muhabbet sorudan açıldı, Kount da girsin geyiğe;

Alf'in kedileri yemek gibi ilginç isteğini nasıl açıklarız?

a) Alf köpek türüne mensuptur. İlginç ama gerçek.
b) Alf'e çocukluğunda kediler saldırmıştır, o da onları yemiştir karşı saldırı olarak. O gün bu gündür tadını unutamamıştır.
c) Alf'in ailesi fakir fukaradır, kedi yemişlerdir vaktinde.
d) Alf satanisttir.
e) Hiçbiri olması ne kadar olası?

Alf'in kendi gezegenindeki ismi: Gordon Schumway :)

Bu arada Kount, senin sorunun cevabı Alf'in gezegeninde (Melmac) kedi yiyorlar. Alf'in kedi yemesi de burdan geliyor :D

Geri