Alf

alf benim çocukluk aşkım! :D böyle bişey olabilir mi?!oluyormuş demek...
okul çantam,beslenme çantam,defter kaplarım,etiketlerim,kalemliğim,pijamalarım...herşeyim "alfli"ydi!
hatırlayan var mı bilmiyorum ama ben çizgiromanlarını takip ederdim.hatta annem ödevlerimi yapmak yerine onları okuduğum için bi dönem saklamıştı da ben bulup gizli gizli okumaya devam etmiştim eski sayıları.
haftasonları sabahın köründe yayınlıyorlardı bir ara,uyursam erken kalkamam diye uymayıp alf'in saatini beklerdim.üstelik 6 yaşındaydım!!!
babamın 1990 yılı yılbaşı hediyesiydi peluş alf'im ve hala özenle saklıyorum...
yeniden yayınlasınlar yaaa,ben alf'i özlediiiiiimmmmm :!:

thyrenia demiş ki:
alf benim çocukluk aşkım! :D böyle bişey olabilir mi?!oluyormuş demek...
okul çantam,beslenme çantam,defter kaplarım,etiketlerim,kalemliğim,pijamalarım...herşeyim "alfli"ydi!
hatırlayan var mı bilmiyorum ama ben çizgiromanlarını takip ederdim.hatta annem ödevlerimi yapmak yerine onları okuduğum için bi dönem saklamıştı da ben bulup gizli gizli okumaya devam etmiştim eski sayıları.
haftasonları sabahın köründe yayınlıyorlardı bir ara,uyursam erken kalkamam diye uymayıp alf'in saatini beklerdim.üstelik 6 yaşındaydım!!!
babamın 1990 yılı yılbaşı hediyesiydi peluş alf'im ve hala özenle saklıyorum...
yeniden yayınlasınlar yaaa,ben alf'i özlediiiiiimmmmm :!:
Bilmezmiyim yaa,çizgiromanlarının tüm sayıları vardı bende :D
Diziye de ayriyetten aşıktım zati :!:
Netten bölümlerini buldukça çekip nostalji yaparım hala :idea:

ben kolleksiyon olarak saklıyordum ama taşınırken maalesef kaybettim çizgiromanları. :(
furkany nerden indiriyorsun alf'in bölümlerini?söylersen çok sevinirim,ben de izlemek istiyorum...

thyrenia demiş ki:
ben kolleksiyon olarak saklıyordum ama taşınırken maalesef kaybettim çizgiromanları. :(
furkany nerden indiriyorsun alf'in bölümlerini?söylersen çok sevinirim,ben de izlemek istiyorum...
İnternetten deeermişim :D
Paylaşım programlarından arama yaparak bulabilirsin (fake çıkabileceğini göz önünde bulundurarak tabii :roll: )
Ya da yabancı download forumlarını takip edersen nadiren rastlayabilirsin ;)

Ben de alf manyağıydım.En çok hayel kuruşlarını severdim, ufacık bişeyden bisürü hayel kurardı.Bikere ayakkabılarını falan yiyodu hatta hayalinde, fakirlikten..Bi de aynı dönme denk gelmiyo ama ross diye bi dizi vardı hatırlayan varmı??

Emulede indirmek istemeyeceğiniz kadar Alf bölümü var ama Müşfik Kenter olmadan hakkaten tadı çıkmıyor.İzledim ama yine güzeldi, gerçek sesi -ne alakaysa- zenci basketçilere benziyor bknz W.Chamberlain

Atalay demiş ki:
3 mideli itin tekidir. Allah evimize öyle bir yaratık ihsan eylemesin. Kavga ederim valla onla yemek için. :)

Abi ya olay gerçek olurda 3 mideli itin biriyle aynı evde yaşamaya başlar ve yemek için kavga edersen :) işte o zaman Alf'le tanışmış olursun.Keşke bende tanışsam...Ama yemekleri ben yapmam :D

Geri