JokerMG - İzmir

Tüm düşünceler ve yorumlara teşekkür :)

Umarım bir gün daha iyi şartlarda kaydetme imkanı bulurum şarkıları.

Beğendiğinize sevindim :)

Hocam şarkıları dinledim, bence güzel. Elektronik altyapılar yerine tabi canlı olsa daha iyi olurmuş. Sen mi hazırladın tüm altyapıyı? Olsun yine de kutlarım :)

Evet altyapıları sequencerda hazırladım, rose'da bas'ı elimden geldiğince çalmaya çalıştım.

Dijital aletlerden ne kadar uğrasılsa da doğal sesler elde etmek çok zor. Bu nedenle canlı kaydın yerini hiç bir zaman tutmuyor.

Yine de beğendiğine sevindim :)

Hayallah...
"Size Gitarist diyebilir miyim" şeklinde başlık mı açsam, n'apsam :)

Semra hanımı da çağırırım, bir de "ben süperim, saniyede 53 nota basarım, 16,5 ton kuralını ben buldum" yazarsam sanırım burası dolar taşar :)

Dostum parçalar gayet güzel...Müziğin altyapısından ya da tekniğinden anlamam ama bir dinleyici olarak parçaların hissettiriyor...Bu fikre sahip olmamı sağlayan en önemli nokta da, "come to be mine" deki vokal olarak yorumun...Sevgiler...Saygılar...Başarılar.. :)

Sağol dostum güzel yorumun için :)

Vokal konusunda iddiam yoktur ama beğendiğine sevindim.

Yakında yeni parçalar ekleyeceğim, umarım onları da beğenirsin.

Görüşürüz :)

Selam hocam. Şarkıları dinledim :metal Özellikle rose hoşuma gitti. Artık gülün doğuşu, açışı ve soluşu mudur bilmem ama bana onu hissettirdi :beer Son nota çok vurdu özellikle 8O Tabi canlı olsa daha iyi olurmuş kesin ama böyle de güzel. Herkese tavsiye ederim.
Come to be mine'ın sonu baya sert olmuş, bir an wasp filan dinliyorum sandım :metalhead
Yeni parça ne zaman ekleyeceksin, merakla bekliyorum :LOL:

Teşekkürler arkadaşlar :)

Belirtmeliyim ki bu kişisel bir proje. Bestelerimi tanıtmak ve fikir almak amacıyla yola çıktım.

Umarım bir gün Joker ile ya da başka şekilde canlı olarak çalma fırsatım olur bu parçaları.

Aktif olur olmaz eklediğim yeni kayıtları download.com'dan indirebileceksiniz.

Şimdilik imza bölümündeki linke tıklayarak iki şarkımı dinleme şansı var arzu edenlerin.

Düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim :)

Az önce Karakedi'yi dinlemek için gittiğim Yolcu'dan döndüm ve mesajı görüp mutlu oldum.
İnsanın ürettiği birşeylerin beğenilmesi kadar mutluluk verici birşey olamaz herhalde.

Teşekkürler :)

Yeni şarkıları en yakın zamanda buradan duyurmak dileğiyle...

Selam :)

Downlaod.com'da sanırım işler biraz ağır işliyor. Henüz gözden geçirilip devreye sokulmamış.

Bu arada bir İzmir'li ve Karşıyaka'lı olarak tüm İzmir'lileri sevgiyle selamlıyorum :metal

Eren kardeşin forumu çöpe gitmiş, üzüldüm.
Keşke hepimiz daha sağduyulu olsaydık.
Neyse umarım yakında daha olgun bir şekilde çıkar karşımıza.

Kendisine başarılar diliyorum :)

Yeni parçaları ekleyebilmek için sabırsızlanıyorum ama henüz olmadı maalesef.

Şimdilik önceden eklemiş olduğum iki şarkıyı aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

Şarkıyı tıkladığınızda bir süre beklemek gerekiyor. Sonunda bir sayfa açılıp quicktime'dan şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

mg-sahne.jpg
mg-kara.jpg

Şekil şemal merak edenlere kendimi tanıtayım istedim :)

Download.com'da işler yavaş işliyor sanırım.
Başka yoldan yüklemeye çalışacağım yeni şarkıları.

Merak edenleri beklettiğim için üzgünüm :(

:) Eyoo! Sonunda yeni şarkılar yüklemeyi başardım. Aynı linkten ulaşabilirsiniz.

Şarkıların Şarkısı (2001) ve Stay With Me (2002).

Tıkladıktan sonra biraz sabredip beklerseniz boş bir sayfada quicktime açılıp şarkı çalmaya başlıyor.

Yüklenmiyor zanledilmesin.
Yorumlarınızı bekliyorum :)

Kendi sayfası çöpe gittiği için buradan Eren kardeşe başarılar diliyorum bugünkü konserinde.
Ayrıca Dreamtone ve diğer gruplara da tabii :metalhead

Gidip dinleyemeyeceğim ama yakında dinleyenlerden yorumları alırız nasıl olsa :)

Geri