JokerMG - İzmir

Bu arada "Faydası yok" benim ilk bestemdir.
Ayrı bir yeri vardır yani.

Joker versiyonunu da yakında yüklerim, karşılaştırma şansı olur dinleyenlerin.

Sağol genç :)

Dediğim gibi, "Faydası yok" ilk bestemdir ve zaman içinde 6-7 farklı şekilde kaydedilmiştir tarafımdan. Sonuncusu JOKER olarak yaptığımız.

Her seferinde yeni bir şeyler denemek hoşuma gittiği için farklı sesler, farklı tınılar kullanıyorum.
Ortaya da farklı şeyler çıkıyor ister istemez.

Daha sert bir yorum da olacaktı. Onu da eklerim.
Bakalım beğenecek misin?

Görüşmek üzere :)

Teşekkürler, beğendiğine sevindim :)

Evet arada bazı değişik ritimler kullanmak istedim. Farklı oldu diğer yorumlardan.

Her deneme yeni fikirler ve tarzlarla değişik bakış açıları getiriyor. Böyle yapmayı seviyorum.

Farklı yorumları bekliyorum :)

Üretkenliğini ve çabanı takdir etmemek mümkün değil. Şarkılar da oldukça hoş. Son yüklediğin versiyonunu ben de beğendim faydası yok'un. Kutlarım.

Sağolasın :) ,

Valla şarkıların hepsi benim için ayrı özel oldukları için benim yorum yapmam doğru olmaz ama sizlerin düşünceleri çok yönlendirici oluyor.

Paylaşmaya devam edin ki yeni üretimlerimiz hep daha iyi olsun.

selamlar hocam
öncelikle eline saglik demek istiyorum; sarkilar hic fena degil..sarkilari yeterince dinleyemedim ama hemen ilk dusuncelerimi aktarmak istedim :) haddimce fikirlerimi belirtiyorum dinleyici olarak

come to mine zaten giristen cok hosuma gitti; introsu güzel..vokallerinde hic fena degil sarkida bence...bence sarkinin sonundaki hizlanma güzel olmus ama twin cross lar rahatsiz etti beni ama belkide drum mash. oldugu icin o hissi verdi :)

faydasi yokda cok detayli bi elestrim yok ama sololarin cok güzel , ruhlu :)

newlook a gelince bende bu tarz çalismalari cok severim ama bisiler garip geldi bana o da bence trampetin tonu; daha iyi bi tonla sark1 cok daha hakkini verir bence cunkü gitarlara diyecegim bisi yok
sarkilarin sarkisida birz pop sark1s1 gibi geldi; ritm gitarlar biraz geride sanki

rose da oldukca güzel olmus :)

dedigim gibi nacizane dinliyice elestrileri bunlar.. eline saglik cok basarilisin...en kisa zamanda dinlemeye gelmek isterim
kolay gelsin

Fara kardeş, yazdıklarını tekrar okudum.
Çok yerinde tespitler yapmışsın.

Haklısın o kayıtlar sırasında drum machine kullandığım için ne kadar istesem de davullar tam istediğim gibi olamadı.

Yine de beğendiğine sevindim şarkıları.

abi eminim gercek bi davul kayidiyla cok daha iyi olur.. uc seyler yapmadan kullaninca drum mashine i , en azindan dikkatimizi yaptigin güzel gitarlardan almamis olursun :)

kolay gelsin; hoscakal :)

Sağol genç :)

Dediklerini hafızaya aldım, bundan sonra yapacağım çalışmalarda dikkate alacağım.

Sana ve grubuna da başarılar diliyorum.
Çalışma ve etkinliklerinizi haber edersen izlemeyi çok isterim.

Kolay gelsin :)

Geri