Akustikwoodakustikwood

Merhaba,

Geçen bir iki parça almak için uğramıştım, görünce Murat Bey'e sorup hemen fotoğraflarını çektim.
İlgilenen olacaktır sanırım..
Ne düşünüyorsunuz, yazarsanız sevinirim..

Dosyalar

• AW1.jpg
    AW1.jpg
    204.8 KB · Gösterim: 673
  • AW2.jpg
    AW2.jpg
    240.1 KB · Gösterim: 558
  • AW3.jpg
    AW3.jpg
    228.5 KB · Gösterim: 488
  • AW4.jpg
    AW4.jpg
    233.2 KB · Gösterim: 407
  • AW5.jpg
    AW5.jpg
    241.5 KB · Gösterim: 425
Ben de Murat Bey'den alışveriş yapıyorum, kendisi çok ilgili, uzak olmasa her gün uğrarım :) Gittiğimde her türlü ağacı incelememe müsade etti, tam bir esnaf. Ben gittiğimde Titebond tutkal gelecek diyordu, gelmiş gördüğüm kadarıyla, fiyatı hakkında bilginiz var mı?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajın gelişine koydunuz maşallah.. Gönder tuşuna bastıktan 10 saniye sonra cevap :)
Bu arada bu mesajı yazmadan az evvel sizin bir mesajınızı okudum.. Hobi olarak cnc ile gitar yapıyorum..

Bende Murat Bey'den birkaç kez alışveriş yaptım.Ali'nin de dediği gibi tam bir esnaf, çok ilgili.
Bu arada iş yerine gitmenize gerek yok (uzak olanlar için) istediğiniz ağacı kargoyla gönderebiliyor.Fakat kargocular biraz tuhaf karşılıyor bu durumu bana gelen ilk pakette kargo çalışanı "Abi çok şey taşıdım ama kütük ilk defa.." demişti :D

Kargoyla gönderebiliyor ancak desenli ağaç alınacaksa insan kendi seçmek istiyor :) Ali kim ? :D
Ali konusunda kusura bakma nickini hep Ali diye okurum alışkanlık öyle yazmışım farketmedim Alshain olucak :D:D

Elbette gidip seçmek en mantıklısı ama uzak bir şehirdeyseniz (mesela benim gibi Mardin'de) size kargoyla gönderebiliyor.Hatta şuan 3 adet gövde ağacına ihtiyacım var sırf kendim seçmek için tatilde memlekete giderken yolu uzatıp Karamürsel'den geçicem :)

Murat beyin bu çalışmalarını nasıl buldunuz?
Filetolar padauk, flame maple, purplehart, cedar, abanoz, maundan oluşuyor hatırlayabildiğim
kadarıyla..

Geri