Kameramla Kampüste

'Forum Meydanı' forumunda _Unforgiven__ tarafından 21 Nisan 2005 tarihinde açılan konu

1. Cnn türk'ün vereceği bir kamerayla okulun içindeki yaşamı veya ilginç bir hikayeyi çekip cnn türk'e geri gönderiyorsunuz.Her hafta en ilginç görüntüleri yayınlıyorlar.
    10 hafta sonunda en ilginç çekimleri yapan ve en çok görüntüleri kanalda çıkana çektiği kamera hediye edilecekmiş...

Finallerde 20 kişi kalmış 9 kız 11 erkek öğrenci vardır. bunlardan 10 tanesi şehir dışı 10 tanesi de istanbul dan. amaç klişelerden uzak bir hikayeyi görüntülerle anlatabilmek ve kampüs olayını mutlaka içerisinde barındırmak

Doğrusu hoşuma gitti bu program siz ne düşünüyorsunuz bi fikir alayim dedim?

2. Tesadüfen rastladım ben programa. Çok iyi akıl edilmiş bence. Bu hafta üçüncü haftası olması lazım izlemeyenler varsa bir denesinler derim. Ben sevdim :))

3. Bi tane cinayetle lgili vardı o çok bombaydı ya :D :D :D

4. hangisini diyorsun? Şu okuldaki bütün inekleri öldüren mi? Oysa güzeldi valla. Ben bir de çığlık atmak (sanırım) onu beğenmiştim. Çocuk İstanbul'dan Ankara'ya geliyordu.

5. Yok be ya hani böyle seri katil eve girip öğrencileri öldürüyor :D sürüklüyor falan çok iyiydi ya

6. saat kaçta hangi gün onuda söyleseniz

7. Bugün 22:10 gibi olması lazım

8. evet erkek arkadaşım bahsetmişti bana bu programdan baya iyiymiş .. bakalım bende izlicem .. :)

9. ya ben cuma günü görmüştüm ama tam olarak bilmiyorum zamanını.

10. Sorry bugünmüş :roll:

11. Bir iki eleman disinda gerisi cok bos seyler cekiyolar ya.Yaptiklari sey cok kolay degil ama biraz yaratici olur insan ya sonucta bunlar elemeleri gecipte yarisanlar.

12. perşembe seyredeceğim. merak ettim.

13. ayk

ayk

78
    0
    300
    ben de tesadufen seyrettım bı kere.
    hosuma da gıttı.
    dokuz eylullu bırının de onde gıtmesıne sevındım.
    ee eskı okulum ne de olsa...
    hangı gunler pekı??
    persembe 22:10 mu??
    daha kalıtelı yarısmacılar olabılırdı sankı....

14. Cuma günleri 22.10 da..

15. Dünkülerin çoğu vasattı bi tek köyde çekilen hoşuma gitti

16. atıp tutmak kolay ama o imkanları bana versinler..daha iyşeyler yaparım sanırım..bikaç kişi dışında yaratıcılık sıfır..

17. ben umduğum yaratıcılığı henüz göremedim.bu program başlamadan önce tv de farklı işler göreceğim diye düşündüm amabeklediğim gibi yada yaratıcılıkta işler yok henüz.

18. Dün mehmet yine yapti yapacagini :D bu cocukta is var

19. beklediğim gibi bi program değil.... bazıları edebi şeyler katmaya çalışıo ama iyi olmuyor.. .. . .

20. Favorim Mehmet. Çok ince bir çizgide gidiyor gibi. Dengesini bir kaybetse yuvarlanacak gibi ama kurguları süper. Özellikle "Lego" hikayesini çok sevmiştim ben ;)