Rocks 'N

Eyvallah abi guzel yorumların icin (ovgunun en buyugunu Night_Slash_Rain hakediyo aslinda)...Su ana kadar sahnede hic Satriani cover i yapmadik ama belki de bundan sonra yapmaya calisiriz, tabi Alper musade ederse :) ..bu arada Worms ne alemde..Saklikent konserinize gelmistim ve cok begenmistim zaten ortak caldigimiz bi suru sarki vardi..ve gercekten bana Glam Rock ruhunu yasatmistiniz..ama uzun zamandır pek goremiyorum sizi..umarim en kısa surede tam gaz konserlere baslarsiniz yine...saygilar

Güzel yorumları yaptıklarınızla hakediyorsunuz.

Wormz a gelirsek, gitaristimiz Arman menisküs ameliyatı olduğundan beri toplanamadık. Herkes staj,iş derdine düştü. Yeni sezonda inşallah tekrar Wormz'u sahnede görücez.

yaptigimiz coverlara az ama oz yorumlar geldi..Destekleyen herkese cok tesekkurler ozellikle wormzdan bu yorumlari duymak hos..Tarzimiz neredeyse ayni dogal olarak bizi en iyi onlar anladi..Yeni donemde Rocks`N bircok konserle yine karsinizda olacak umarim insanlar sagda solda atip tutmak yerine daha duyarli olur ve emegimize yakisir sekilde iyi ya da kotu yorumlar yazarlar..

23 eylul cuma, bilkentde, marmara tabldot restoranda , duzenli olarak gerceklestirilen cuma konserlerinin ilki yapılacaktır.. bizi dinlemek isteyen herkesi bekleriz.. bol bol kafa sallayacaz ona gore.. :)

saat: 17:45

18 kasim cuma saat 17:45'te Bilkent Univ. Marmara tabldot Restaurant'ta (Rektorluk karsisi) konserimiz var, Yepyeni parcalarla karsinizda olacagiz. Hepinizi bekliyoruz :)

selamlar arkadaşlar!
en kısa zamanda grubunuzu dinlemeye gelicem,eminim çok iyisinizdir ;)
walla bi tek solistinizi tanıyorum(sağolsun kendisi bizi çok zor bi durumdan kurtardı :alkıs )
hiç provasız bile çok iyi bi performans sergileyen Alper'in grubundan şüphe duymaya ne hacet değil mi :LOL:
en kısa zamanda görüşmek dileğiyle..
bu arada hepiniz de bizim programlarımıza davetlisiniz :metalhead

sağlıcakla... :elsalla

Nazikler mrk etmeyin ve isabet olur gelmeniz, haftaya cuma Radyo Bilkentin düzenlediği Rock festte sahne alıyoruz speed restoranda..Saatini hafta içinde size bildiririz..Buarada girişte sorun çıkarsa biz ne güne duruyoruz müziğe hizmet görevimiz:D :D

Hakkında çok şey duyduğum, Mayfestte azıcık dinleyebildiğim Rocks'Ni şimdi doyasıya dinlicem oleeey :)

müzik klubu toplantılarımızda geyiğin hat safhada oldugu bir gercek :D ve sagolun arkadaşlar başarılı olmaya calışacagız...
bu arada dün akşamki speed'teki konser 1-2 aksaklığa rağmen cok güzeldi..
Bu akşamda (26 kasım) herkesi 22:00 da Tunalı Rembetiko'ya bekleriz, eğleneceğiz yine bol bol... :)
(bu arada Tunalı Rembetiko, Mcdonalds'ın ordaki Megavizyon'un hemen karşısı...)

Arkadaşlar başarılar öncelikle :!:
Umarım Unlucky Mr. Lucky'le birlikte bir konser olur.
(hair metal again :metal )
Erdemcim konser olursa haber ver. (zamanın olursa :beer )
sweet child of mine belki affettirir seni :p

Yok yok beni sweet child o mine bile affettiremez galiba :(... Nursel sen iste Guns N Roses la bile duet yapalim, olsa dukkan senin yani...cok hair metalligimizde kalmadi ya neyse :)..Rock N Roll forever diyelim...galiba en yakin konser 16 aralikta onur konugumuz olarak bekleriz seni de erman i da simdiden haber veriyim...

Geri