Allah'ı açıkça görmek isteyenler için :)

'Forum Meydanı' forumunda fth tarafından 27 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. fth

fth

72
    3
    605

Gökhan, Nobody ve biganeyusuf bunu beğendi.
  2. eywwwwwwwww :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

3. Ben hala göremiyorum. :)

4. Teşekkür ederim. Bu videoyla bir çok putperest imana gelmiştir eminim. Allah senden razı olsun görülmeyeni gösterdiğin için.

Baran_Ismen bunu beğendi.
  5. google images dostum o. karıştırmışsın sen.

Baran_Ismen bunu beğendi.
  6. sübanallah kardeş ibretlik bir paylaşım.

mya01 ve Gizz bunu beğendi.
  7. fth

fth

72
    3
    605
    Tebessüm ettiren mesajlarınız için sağ olun :)

8. Sayende Allah'ıda gördüm. Artık şunuda görseydim diyeceğim bir şey kalmadı.

9. Bu video sayesinde gördüm. nick te tam olmuş F.T.H

10. Kör oldum

11. netter anatomi atlasından baska bişe goremedim

12. J-P

J-P

793
    414
    1,705
    İnanmak için görmek değil görmek için inanmak gerek

Komikhocuk bunu beğendi.
  13. [​IMG]

PhoibosApollon bunu beğendi.
  14. s-co

s-co

401
    43
    706
    fth kardeşim böyle bir forumda müzikle alakalı "1" msj dahi atmayan bir üyenin bu tarz msj ları bende farklı bir hissiyat uyandırıyor nedense...
    Bilmiyorum amaç nedir ama kıssadan hisse "ROCK" yazan heryerde "ALLAHSIZ" aramayın...

Single_FACTOR bunu beğendi.
  15. Papilla

Papilla

6
    0
    0
    Bu videoyu paylaşmakla inanç ile dalga mı geçtiğinizi yoksa ciddi bir paylaşım mı olduğunu çözemedim(ciddi gibi görünüp aslında dalga geçiyor da olabilirsiniz). Ancak amaç hangisi olursa olsun yapılmaması gerekir böyle paylaşımların diye düşünüyorum sonuçta inanmak veya inanmamak kişiye dışardan baskı(örn: malum video) veya dayatma sonucu oluşacak bir şey değildir bunu bilmeniz gerekir.

16. böle şeyler paylaşılıp gözönünde olmaz yannıştır bu forum bunun yeri degil

17. Bu arkadaşın özellikle Turandursun.com ve benzeri sitelerde farklı nicklerle paylaşımları var. evet amaç ALLAHSIZ lara doğru yolu göstermek ;)

18. fth

fth

72
    3
    605
    Değerli kardeşlerim,

Bu forumda 2005 yılından beridir varım, yani yaklaşık 7 yıldır... Müziğe de ilgisiz biri değilim; evimde gitar da çalıyorum, ney de çalıyorum... Rock müziği severim, yaptığım dini videolarda da zaman zaman kullanırım. Mesela, 2007 yılında yaptığım şu video (show must go on):

Herkesin düşüncesini özgürce paylaşabilmesi gerektiğine inanıyorum. Burası "her telden" mevzunun konuşulabilmesi için ayrılmış bir yer olduğu için de, kendi hazırladığım bir videoyu paylaşmak istedim; kimseye karşı bir ön yargım yok. Lütfen yanlış anlamayın.

19. "Feliçita" melodili videonun hastasıyım

20. Ben de özgürce düşüncemi paylaşayım o zaman.

fth'nin samimiyetine ve iyi niyetine inanıyorum. Ancak, istemsiz olarak din istismarına, din tüccarlığına ve mahalle baskısına maruz kalan ve bunu farkedebilen insanlarda bu tür videoların amaçlanan etkiyi verebileceklerinden son derece şüpheliyim.

Bence, bu ülkede propaganda yetişkinlerde genelde sadece radikalleşme ve kutuplaşma getiriyor artık.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş