Ravenloft

Ravenloft'ta en sevdiginiz karakter kim?

• Azalin

Oylar: 0 0.0%
  • Van Richten

• Lord Soth

• jander sunstar

• Toplam oy veren
    964
Ravenloft serisini inanılmaz severim, serinin yenisi de çıkıcakmış sevenlere duyrulur..

son kitabın bitişi inanılmazdı ve yeni bi kitap çıkması ilginç.. konu ne ola ki? yorumlarınızı bekliyorum!

saygılar.. :D

benim oyum azaline gidiyor çünkü onun gibi bir trajedi yaşamış bir karakter bunu hakediyor strahd egosunun kurbanı o yüzden asla oy alamaz bence Janderda büyük bir trajedi yaşıyor ve kanımca yaşadığı trajedi kesinlikle azalininkinden daha büyük ama azalin küllerinden doğuyor fakat jander yeter artık diyip intihar ediyor resmen lord sothda ravenloft karakteri sayılmaz tam olarak daha çok dragonlance karakteridir zaten dragonlancede geri döndü o yüzden azalin herkesi geçiyor ve kupayı kaldırıyor:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Strahd egosunun kurbanı gerçekten ama onun gibi karakter de azdır be :) asaletinden kırılacak adam, lord sothunda dragonlance'e geçmesi çok iyi oldu bence çünkü ravenlofta uymuyodu yani..

Azalin'e günahımı bile vermem, Strahd'ın ne çektiğini çok iyi anlıyorum ve Ravenloft'u da ana karakterlerinden giderek uzaklaştığı için şiddetle kınıyorum!!!

Lord Soth'un sonunda oy almış olmasına sevindim! Yoksa forumun bu kısmına uğramayan arkadaşlardan destek almak zorunda kalacaktım : ))
Tabi ki tercihim Strahd'ın önde olması; ancak takip edenin Azalin değil, Soth olmasını tercih ederim...

Şahsen ben Lord Soth'un "Kara Gül'ün Hayaleti" kitabındaki halini daha soylu bulmuşumdur, ya da daha çekici mi desem... Öte yandan, abesle iştigal ederek, oyumu Kanlı Ayakabbı Tamircisi'ne veriyorum. Strahd ve Van Richten, Dracula ve Van Helsing baz alınarak yaratılmış karakterler. Azalin ise, ne olursa olsun, bir türlü sevemediğim, sabırsız, burnu havada herifin teki. Haliylen ben Kanlı Ayakkabı Tamircisi derim. Keşke Kara Gül ikilemesi dışında da görebilseydim adamı...

Walla anketteki çoğu karakter geçmişleri yüzünden acı çekiyolar ve sürekli serzenişte bulunuyorlar tanrım beni neden böyle yarattın ya da niye ben bu hale geldim şeklinde ama Azalin kibirli olmasına rağmen kişilik olarak öbürlerinden daha güçlü belki de büyücü olmasından dolayısıyla irade olarak daha güçlü olmasından kaynaklanıyordur ama Strahd çaresizce gelinini arıyor(adını şu anda hatırlamıyorum)Lord Soth desen o da Kitiara konusunda aynı derece saplantılı,Jander da güneşe ve ırkına karşı aynı saplantıyı gösteriyor,Van richten da vampir avlamak konusunda.Azalin sadece daha güçlü olmak konusunda saplantı sahibi ve bence kötü olarak adlandırılabilecek bir karakterin herhangi bir şeye bağımlı olmaması gerekir.Hırslı ve önündeki amaca ulaşabilmek için hiç bir şeyi umursamaması ve gözden çıkarabilmesi gerekir o yüzden Azalin demiştim.Tabii bu benim kişisel görüşümdür dolayısıyla yoruma açıktır.

iyi de hepsinin saplantılı amacı var azalin gibi, tek fark azalinin sadece güç istiyo olması. diğerlerinden daha güçlü olduğuna ise kesinlikle katılıyorum.
ayrıca hepsi sürekli serzenişte bulunuyo olduğu durumdan dolayı, azalin bulunmuyo çünkü adam istediğini sadece bu haliyle elde edebilir. yoksa eminim oda söylenirdi :)

Katılmıyorum! Ancak şimdiki hoşnutsuzluğumla açıklama yapıp da (belki) özenle yaratılmış bu karakterlerin hepsini bir kalemde silmek istemiyorum... Şu an söylemek istediğim:
Ravenloft Strahd Von Zarovich ile oluştu ve madem yeni kitaplarda yok o zaman Ravenloft'a da gerek yok!

Geri