Asosyallik

_Unforgiven__ demiş ki:
Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Bu kadar boktan bir ortam içinde olduğumuz için onlara(asosyallaere) hak vermek lazım

Niye ki o?isteyen her ortamda kendi kafasında insanlar bulabilir.Yani ortama (herhalde türkiyeden bahsediyosun) bu kadar kötü demenin alemi nedir anlayamadım.

İsteyen her ortamda kendi kafasında insan bulamaz...Mesela sen...Benim kafamda biri olmadığın kesin :D Ayrıca asosyal insanlar neden ASOSYALLER öğrenmedi tavsiye ederim...

Senin kafa tarzın olmadigima çok üzüldüm :) Asosyal neden asosyaldir'e gelince:herkesin kendine göre nedenleri vardır.Bunu genelleyemezsin.Bu yüzden asosyal olmadiğim ve etrafımda da kimseye:''sen asosyal misin?öyle isen neden böylesin?'' diye sorular sormadığımdan cevap veremeyeceğim ;)

Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Bu kadar boktan bir ortam içinde olduğumuz için onlara(asosyallaere) hak vermek lazım

Niye ki o?isteyen her ortamda kendi kafasında insanlar bulabilir.Yani ortama (herhalde türkiyeden bahsediyosun) bu kadar kötü demenin alemi nedir anlayamadım.

İsteyen her ortamda kendi kafasında insan bulamaz...Mesela sen...Benim kafamda biri olmadığın kesin :D Ayrıca asosyal insanlar neden ASOSYALLER öğrenmedi tavsiye ederim...

Senin kafa tarzın olmadigima çok üzüldüm :) Asosyal neden asosyaldir'e gelince:herkesin kendine göre nedenleri vardır.Bunu genelleyemezsin.Bu yüzden asosyal olmadiğim ve etrafımda da kimseye:''sen asosyal misin?öyle isen neden böylesin?'' diye sorular sormadığımdan cevap veremeyeceğim ;)

Bende çok üzüldüm o kadar üzüldümki şimdi köprüye çıkıyorum :D
Ayrıca senin asosyal olman yada olmaman hiç bir şeyi değiştirmez tıpkı senin ..... olduğunu değiştiremeyeceği gibi..Sana tavsiyem asosyal insanlardan ve kendinden uzak dur :D

_Unforgiven__ demiş ki:
Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:

Ayrıca senin asosyal olman yada olmaman hiç bir şeyi değiştirmez tıpkı senin ..... olduğunu değiştiremeyeceği gibi..Sana tavsiyem asosyal insanlardan ve kendinden uzak dur :D

Bu ne çeşit bir tavsiyedir öyle?İstediğim insanla yakın olabilirim ki zaten insanın kendinden(!)( uzak olması durumunda bir şeyler ters demektir.Sen sanırım biraz kendine uzak kalmışsın.Ayrıca lütfen o benimle ilgili yorum yap(ma)dığın ...... bana ö.m. at ki ne olduğunu anlayabileyim :?:

Son derece sosyal varlıklar gibi yaşıyoruz ama birbirimize dokunmaktan çekiniyoruz,sürekli bi yalnızlık çekiyoruz,etrafımızdaki kalabalıkta.
Evet biz medeni sosyal insanlarız.

blmmk demiş ki:
Burası iyice itiraf.com'a dönmeden bi el atmak lazım:)Burda kesinlikle kişisel özelliklerinizden bahsetmeyin tarzında bir düşüncem yok ama ben galiba asosyalim,evet evet ben de gibi yaklaşımlarınız bu asosyallik durumunuzu daha iyi bir duruma taşımıyor.Şöyle bir durum da var ki insan içini dökmek ister ve her zaman kolay yolu seçer.Siz de buraya yazarak bu kolay yolu seçmiş oluyorsunuz.Bence eğer gerçekten asosyallik sorununuzun olduğunu düşünüyorsanız bunu buraya yazarak değil bir psikiyatris ile konuşarak çözmeye çalışın.Tabi bunu yapabilmek için önce bu sorununuzu ancak bu yolla çözebileceğiniz bilincine varmak gerekiyor. Eğer gerçekten bundan kurtulmak istiyorsanız(ki acı çekmekten hoşlanmayan her insan ister))buna kesin olarak karar verin ve harekete geçin.Burda vaktinizi kaybetmeyin...
Saygılar.
vay be ben nasıl düşünemedeim bunu TEŞEKKÜR EDERİM dostum.hemen şimdi dışarı çıkıp bulduğum ilk psikiyatristten randevu alıcam.acı çekmek istemiyoruuum.bu sorunuda ancak bu yolla çözebileceğimi sayebnde farkettim yaşasın... :idea:

Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Paradiserose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:

Bu ne çeşit bir tavsiyedir öyle?İstediğim insanla yakın olabilirim ki zaten insanın kendinden(!)( uzak olması durumunda bir şeyler ters demektir.Sen sanırım biraz kendine uzak kalmışsın.Ayrıca lütfen o benimle ilgili yorum yap(ma)dığın ...... bana ö.m. at ki ne olduğunu anlayabileyim :?:
Asosyal olan hanginiz?

Asosyalim...
Asosyalsin...
Asosyal...
Asosyaliz...
Asosyalsiniz...
Asosyaller...

Hatta asosyalizm yani :p
Buraya yazan herkez birölçüde asosyaldir arkadaşlar. İnternet kullanan insanların ortak hastalığı!...

Geri